HONOR na letošním MWC 2022 v Barceloně posbíral 29 ocenění

HONOR Magic4 / Zdroj fotografie: HONOR

Máme skutečně velkou radost, že se s Vámi můžeme podělit o tuto úžasnou informaci. Jak asi víte, tak se letos v Barceloně konal každoroční veletrh MWC. Pokud pravidelně čtete náš web, tak víte, že společnost HONOR na tomto veletrhu nemohla chybět, a ukázala na něm své nejnovější produkty.

Během těchto pár dní společnost HONOR na letošním MWC v Barceloně získala celkem 29 ocenění od globálních medií za uvedené novinky! HONOR na tomto veletrhu zanechal skutečně silnou stopu, a jeho salon patřil k nejnavštěvovanějším.  

Během MWC v Barceloně byla uvedena poslední prémiová vlajková loď, HONOR Magic4 Series. Je to vůbec první mobilní telefon s LTPO displejem a super výkonným 100W bezdrátovým nabíjením. Pohání jej také špičková mobilní platforma Snapdragon 8 Gen 1. Všechny tyto faktory přispěly k tomu, že Magic4 Series udělal na MWC opravdu dojem na přítomné novináře.

Cílem celé HONOR Magic4 Series je vytvořit dokonalý uživatelský zážitek. Díky perfektní foto a video výbavě pořídíte fotky i videa ve vysoké kvalitě. Nechybí ani technologie pro privátní hovory, která zajistí, že zůstanou opravdu privátní. HONOR Magic4 Series bude dostupná na globálním trhu ve 2. čtvrtletí roku 2022. HONOR Magic4 (8 GB + 256 GB) pořídíte jen za 899 EUR (23400 Kč), a HONOR Magic4 Pro (8 GB + 256 GB) za 1099 EUR (28500 Kč). (České ceny jsou prozatím orientační)

HONOR získal celkem 29 ocenění od světových médií, 19 trofejí získala právě uvedená HONOR Magic4 Series. Vlajková loď od HONOR se tak právem uchází o kandidáta do prémiového segmentu. Oceněny byly také nově uvedené chytré hodinky HONOR Watch GS3 nebo inovativní bezdrátová sluchátka HONOR Earbuds 3 Pro, která ocenila prestižní a renomovaná hudební a zábavní média.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Honor

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *