Nová skládačka od Honoru by mohla být uvedena na trh již v červnu

Skládačka
Ilustrační fotografie / Zdroj fotografie: Huawei

Už dříve jsme informovali o nové skládačce od Honoru, která nabídne unikátní design s ostrými rohy. Zatím to jsou informace, které víme pouze z patentu od čínské Národní správy duševního vlastnictví, ale i přesto počítáme s tím, že tento patent Honor aplikoval. Už v minulosti ředitel Honoru hovořil o tom, že chce společnost představit skládací véčko, a jak se zdá, tak je je tohle představení na spadnutí.

Spolehlivý čínský leaker Digital Chat Station informoval své sledující o tom, že by telefon mohl vyjít už tento měsíc s tím, že bude součástí série Magic. Dále ještě uvedl, že to bude skládačka s vůbec největším externím displejem a s největší baterií za všech. Na základě uniklých obrázků lze první informaci potvrdit. Modul obsahující kamery je mnohem menší než u konkurence a tím pádem zbyde více místo pro displej. Z obrázku je pak ještě poměrně dost jasné, že telefon přijde s výrazně tenčími rámečky než má Samsung Galaxy Z Flip 5. Podle leakera telefon vydrží celkem „divoký“ počet zohnutí. To si můžeme přebrat tak, že těch zohnutí vydrží opravdu mnoho.

Skládačka s jedinečnou hodnotou

Během rozhovoru po uvedení řady Honor 200 generální ředitel Zhao Ming zmínil novou skládačku a uvedl na její adresu, že bude mít opravdu jedinečnou hodnotu. Na základě informací se teď Honor zaměřuje na nabídku největšího externího displeje na trhu. To je něco, co může ovlivnit mnoho lidí ke koupi takového zařízení. Přesné informace této novinky nemáme, ale počítáme s tím, že by se snad mohla představit do konce června.

Huawei, OPPO a Samsung teď společně sledují, jak jim roste nová konkurence, která může zamíchat kartami, jak na čínském trhu, tak i na tom globálním. Doufejme, že větší konkurence přinutí ostatní výrobce k tomu, aby snížily ceny svých zařízení a zároveň zvýšily jejich kvalitu. Snad se novinka od Honoru dostane i k nám.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, xiaomiui.net

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *