Sluchátka Honor Earbuds 3 Pro s teplotním senzorem byla uvedena na evropský trh

Honor Earbuds 3 Pro v různých barevných provedeních / Zdroj fotografie: Honor

Společnost Honor na Mobile World Congress 2022 představila své nejnovější vlajkové smartphony, kterými jsou Honor Magic 4 a ještě impozantnější Honor Magic 4 Pro. Nicméně, celá tato akce nebyla pouze o mobilech, ale dočkali jsme se také nových hodinek či sluchátek, o kterých si dnes něco řekneme. Sluchátka se jmenují Honor Earbuds 3 Pro, a myslím, že zaujmou nejednoho z vás.

Tato sluchátka mají 11mm měnič spojený s výškovým reproduktorem, který má vysoké rozlišení, což slibuje opravdu kvalitní zvuk. Dále mají mnoho atraktivních funkcí, jako je zjištění blízkosti telefonu, měření teploty, ANC, redukce hluku při hovoru, detekce nízké baterie či nízkou latenci při hraní.

Sluchátka Honor Earbuds 3 Pro mají vcelku dobře vypadající pouzdro se zabudovanou 410mAh baterií. Ta slibuje celkovou výdrž sluchátek krásných 24 hodin, přičemž samotná sluchátka mají výdrž 6 hodin na jedno nabití. Každé ze sluchátek má totiž vestavěnou 42mAh baterii. Se zapnutým ANC se slibovaná výdrž sníží asi o jednu třetinu na 16 hodin, a každé sluchátko vydrží pouhé 4 hodiny, což už by mohlo být omezující na delší cesty vlakem či autobusem.

Sluchátka Honor Earbuds 3 Pro v plné své kráse / Zdroj fotografie: Honor

Jedna z nejnovějších sluchátek na evropském trhu mají bezdrátové 2,5W nabíjení nebo drátové přes port USB-C. Zařízení údajně nabídne 2 hodiny přehrávání na 5 minut nabíjení s tím, že úplné nabití jednoho sluchátka trvá přibližně 30 minut. Pouzdro na sluchátka se údajně nabije asi za hodinu.

Cena sluchátek činí příjemných 199 EUR, ale ta se může lišit v závislosti na zemi. Barevné možnosti tady nejsou nijak neomezené, sluchátka si lze zakoupit v černé, šedé a bílé barvě.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *