Honor Magic V2 láme prodejní rekordy. Takový zájem nečekal ani samotný HONOR

Honor
Zdroj fotografie: Honor

Honor se ukázal jako spolehlivý výrobce skládacích telefonů, o čemž svědčí to, že i jeho předchozí skládací telefony měly úspěch. Magic V2 láká na nejtenčí a nejlehčí tělo na trhu mezi skládacími telefony. Tím dává zapomenout na velké a těžké skládačky.

Zároveň nám tím čínský gigant ukazuje, jak dokáže být pokrokový. Na globálním trhu zatím na nejnovější skládací telefon čekáme, ale v Číně je obrovským hitem. Telefon překonal prodejní rekordy v zemi a v tuto chvíli je nejprodávanějším zařízením s cenou nad 550 USD.

S touto zprávou přišel samotný Honor. Do kategorie takto drahých smartphonů se řadí iPhone 14 Pro Max, Xiaomi 13 Ultra nebo Oppo Find X6 Pro. Společnost dále uvedla, že prodeje byly o 655 % vyšší, než když byl představen předchozí model Magic Vs. Taktika Honoru postavená na lehkosti telefonu se zjevně vyplatila.

Čínská společnost má dostatečné zásoby smartphonu, ale i přesto poptávka překračuje nabídku. Web MyDrivers dokonce uvedl, že lidé čekají na nákup nového smartphonu i před kamennými prodejnami, což se dělo i v některých případech u nových iPhonů.

Nový skládací telefon je populární zejména díky již zmíněné lehkosti. Vždyť ve složeném stavu neměří ani 1 centimetr, ale 9,9 mm. A když jej otevřete, tak se dostanete na tloušťku pouhých 4,7 mm. Jeden z webů ho nazývá jako zařízení tenčí než je kuličkové pero. Dalším chvályhodným aspektem je váha, která činí 237 gramů.

Uvnitř telefonu je Snapdragon 8 Gen 2, který přináší nejvyšší možný výkon. Nabíjení má o rychlosti 66 W, takže baterii s velikostí 5000 mAh nabije dost rychle. Špičkový zážitek pro vaše oči zajišťuje AMOLED displej se 120Hz obnovovací frekvencí. Těšíme se na něj, i když nevíme, kdy k nám nový dorazí. Budeme doufat, že co nejdříve, ale i to nebude jen tak. Důležitá je především cena, která v Česku může být dost vysoká.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, isp.page

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *