Honor pracuje na novém tabletu

Honor
Zdroj fotografie: Honor

Čínská společnost dle všeho intenzivně pracuje na tabletu s názvem Honor Tablet 9. Nové informace o něm máme z čínské certifikační databáze 3C, kde se objevily dva nové modely tabletů s modelovými čísly HEY-WO9 a W19. Předpokládáme, že jeden z nich je Honor Tablet 9.

Certifikace ukázala, že oba modely budou podporovat 35W rychlým nabíjením. I když v seznamu nejsou žádné další podrobnosti, tak leaker na čínské sociální síti Weibo tvrdí, že nový tablet obdrží procesor Snapdragon 6 Gen 1. Tento procesor byl představen v roce 2022 a je založen na 4nm výrobním procesu od Qualcommu. Dispnuje maximálním taktem 2,2 GHz a funguje v kombinaci s grafickým čipem Adreno 710.

Čínský leaker dále uvádí, že Tablet 9 bude mít velkou kapacitu baterie, bohužel přesné specifikace nesdělil. Loňský model měl baterii s kapacitou 7250 mAh. Dá se tedy předpokládat, že letošní model jej buď dorovná anebo ještě o něco překoná. Otázkou však je, o kolik mAh to bude. Jelikož si Honor už minulý rok nastavil laťku docela vysoko.

Informace o nadcházejícím tabletu jsou stále značně omezené, ale pokud se potvrdí slova leakera, tak to bude opravdu docela zajímavé zařízení. Loňský model měl pouze 22,5W nabíjení, a tak letošní 35W zní opravdu mnohem lépe.

Honor Tablet 8 má 12palcový 2K LCD displej s poměrem stran 10:6, víc než 1 miliard barev a rozlišení 2000 x 1200 pixelů. Pohání jej procesor Snapdragon 680. Dostupnost na českém trhu není zatím známá, avšak očekáváme, že se na něj podívá. Stejně jako předchůdce.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, weibo.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *