Honor Magic5 Lite přichází se skvělou baterií a rychlým nabíjením

Honor Magic5 Lite
Honor Magic5 Lite / Zdroj fotografie: DxOmark

Nedávno na světové konferenci telefonů nedebutovaly pouze modely Honor Magic5 Pro a Honor Magic Vs. Svého představení se tam dočkal i ten nejméně nápadný z celé řady a to Honor Magic5 Lite. Ten na trh přichází se zajímavým designem, zakřiveným displejem na stranách a kruhovým modulem fotoaparátu, který může nejednomu člověku připomenout řadu Huawei Mate.

Uvnitř těla smartphonu nalezneme slušný procesor Qualcomm Snapdragon 695 s 5100mAh baterií, kterou lze dobíjet pomocí 40W rychlého nabíjení. Tato baterie je dokonce tak dobrá, že získala prestižní ocenění od společnosti DxOmark.

Magic5 Lite následuje designem své předchůdce. Díky jeho zadnímu modulu se skvěle odlišuje od jiných zařízení střední třídy, takže má možnost vyniknout jen na základě svého vzhledu. Na jeho prémiovém zobrazení dodává i zakřivený displej, který rovněž u smartphonů střední třídy není úplně běžný. Tento OLED displej je velký 6,67 palců a podporuje rozlišení FHD+ společně se 120Hz obnovovací frekvencí. Dále má 10 bitů, jas 800 nitů a integrovaný snímač otisků prstů.


Nenechte si ujít:


Procesor Snapdragon 695 je spárován s 6GB RAM a 128GB interním úložištěm. Smartphone by měl dokonce podporovat i možnost rozšíření digitální RAM o 5 GB. Uvnitř modulu na zadní straně nalezneme hlavní snímač o velikosti 64 MPx, 5MPx ultraširokoúhlý objektiv a 2MPx snímač. 16MPx selfie kamerku bychom zase nalezli uprostřed displeje nahoře.

Po vybalení z balení Honor Magic5 Lite poběží na vlastním softwaru společnosti Magic UI 6.1 založeném na Androidu 12. Telekomunikační připojení bude zahrnovat sítě 5G a 4G. Nakonec bude mít smartphone WiFi, Bluetooth 5.1, port USB-C a v dnešní době už vzácný 3,5mm Jack pro sluchátka.

Jeden z nejnovějších smartphonů od Honoru bude dostupný v barvách Midnight Black, Emerald Green a Titanium Silver. Jeho cena bude zhruba 400 USD za jedinou variantu 6/128 GB. Předpokládáme, že bude dostupný i na českém trhu.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *