Honor představí svou novou řadu telefonů střední třídy koncem tohoto měsíce

Zdroj fotografie: Honor

Honoru se na čínském trhu daří, a toho chce i nadále využívat, a tak pro jeho uživatele chystá novou řadu telefonů střední třídy. Bohužel pro něj několik dalších společností chystají vydání svých nových telefonů, takže to Honor 100 nebude mít vůbec snadné. Huawei chystá svou řadu Nova 12, Oppo zase Reno 11 a nakonec Vivo řadu S18. Podle nejnovějších úniků bude nová řada dostupná koncem tohoto měsíce v Číně.

Čínská společnost nedávno ve své domovské zemi představila základní telefon Play 8T s tím, že koncem tohoto týdne zase uvede model X50i+. Úniky tvrdí, že Honor ještě pracuje na modelu X50 GT a již zmíněném Honoru 100.

Nová řada dostane duální přední fotoaparáty podobné tomu, jako má iPhone 14 a kruhový modul fotoaparátu na svých zádech. O její výkon se stará Snapdragon 8 Gen 2 a kvalitní obraz nám zajistí displej s 1,5K rozlišením a kvalitní ochranou zraku. V řadě Honor 100 budou hned tři modely – Honor 100, Honor 100 Pro a Honor 100 GT. Spolehlivý tipster Digital Chat Station odhalil, že Honor svou řadu začal testovat už v říjnu. A ačkoli očekáváme uvedení už tento měsíc, tak pořád nemáme žádné další informace o konkrétních modelech. Můžeme však předpokládat, že se ještě něco dozvíme, než se smartphony dostanou na trh.

Honor toho chystá víc

Honor údajně pracuje také na řadě Magic 6, která je vlajková a má obsahovat hned tři modely v podobě Magic 6, Magic 6 Pro a Magic 6 Ultimate, který bude nejlepší z celé řady. U této řady očekáváme procesor Snapdragon 8 Gen 3, který nám Qualcomm odhalil teprve minulý měsíc. Její uvedení bude pravděpodobně začátkem února příštího roku v Číně. Nicméně vzhledem k tomu, že se jedná o vlajkovou řadu, tak se zanedlouho po Číně dostane i na další trhy v rámci celého světa.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, 91mobiles.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *