HONOR na MWC 2023 získal 42 ocenění! Bodovala především nová “vlajka“ HONOR Magic5 Pro

Zdroj: HONOR

Globální technologická značka HONOR zabodovala na právě ukončeném barcelonském veletrhu MWC 2023 u odborníků díky nové sérii HONOR Magic5 a skládacímu telefonu HONOR Magic Vs. Od předních světových médií získala díky dvojici nových vlajkových smartphonů již celkem 42 ocenění, v řadě případů to nejvyšší, „Best of MWC“. Ta ocenila především inovace a nové technologie, které modely přinášejí do světa chytrých telefonů přesně podle nového přístupu „Tech to Inspire“ který HONOR na MWC představil.

Společnost HONOR letos na veletrhu MWC získala od médií celkem 42 ocenění. Nejvíce zaujala premiéra nové vlajkové lodi HONOR Magic5 Pro, která zabodovala v 18 různých kategoriích. Android Authority uvedl, že „HONOR Magic5 Pro konkuruje těm nejlepším v oboru a dělá to stylově“.

Zdroj: HONOR

Trusted Reviews zase uvedl, že „HONOR Magic5 Pro je vlajková loď mezi smartphony s Androidem, která je naprosto nabitá špičkovými technologiemi„. Tom’s Guide, technologické médium s plnou reputací v oblasti recenzí produktů, označil HONOR Magic5 Pro za nejlepší telefon s tím, že „HONOR Magic5 Pro je s přehledem nejlepší telefon, který vzešel z MWC 2023″.

Již dříve telefon HONOR Magic5 Pro ocenily i renomované laboratoře DXOMARK, které jej vyhodnotily jako nejlepší na světě, co se baterie a displeje týče. Využití umělé inteligence při snímání sportovních momentů zase využily Guinnessovy světové rekordy při snímání pokusu o překonání světového rekordu.

HONOR MWC
Zdroj: HONOR

HONOR Magic Vs, skutečná inovace mezi skládačkami

Kromě telefonu HONOR Magic5 Pro si velkou pozornost získal také HONOR Magic Vs, nejnovější skládací telefon HONOR, který má premiéru na světových trzích a v blízké době dorazí i na ty evropské. Podle XDA Developers „je HONOR Magic Vs rozhodně jeden z našich nejoblíbenějších skládacích telefonů na trhu“.

MakeUseOf, jedna z největších online technologických publikací, ve své recenzi zase uvedla, že „díky telefonu, který vypadá a působí každým coulem jako luxusní zařízení, nabízí HONOR Magic Vs skutečnou inovaci na poli skládacích smartphonů“.

HONOR MWC
Zdroj: HONOR

Modely HONOR Magic5 Pro a HONOR Magic Vs získají 3 roky aktualizací systému Android a 5 let bezpečnostních záplat.

HONOR Magic5 Pro bude k dispozici od 2. čtvrtletí roku 2023 za cenu od 1199 eur (12 GB + 512 GB). Cena modelu HONOR Magic Vs bude začínat na 1599 € (12 GB + 512 GB).

HONOR MWC
Zdroj: HONOR

Na českém trhu již odstartoval prodej dalšího modelu z rodiny HONOR Magic5 Series. Od 1. března si mohou zájemci pořídit model HONOR Magic5 Lite u vybraných prodejců za atraktivní cenu 9 490 Kč. Jako bonusový dárek získají sluchátka HONOR Earbuds 2 Lite zdarma.

Dostupnost obou modelů na jednotlivých trzích bude včas oznámena.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *