Série mobilních telefonů HONOR 50 a HONOR 50 Lite dostane update na nové rozhraní Magic UI 6.0

HONOR 50 / Zdroj fotografie: HONOR

Globální technologický gigant oznámil novou plánovanou aktualizaci na naposledy uvedené sérii mobilních telefonů HONOR 50 a HONOR 50 Lite. Nová podoba uživatelského rozhraní Magic UI 6.0 poběží na Androidu 12 a postará se o plně kustomizovaný zážitek. Magic UI 6.0 má ve výbavě výkonný software s využitím AI (umělé inteligence). Užijete si tak pohodlné sdílení obrazovky počítače na telefon a obráceně, nebo domovskou obrazovku automatizovanou na míru přímo vám. Zbrusu nové rozhraní Magic UI 6.0 bude dostupné na sérii 50 v 2. čtvrtletí roku 2022 a na sérii 50 Lite během 3. čtvrtletí roku 2022.

Více personalizované rozhraní na HONOR 50

S novou vychytávkou po update, funkcí automatizované domovské obrazovky, si můžete snadno měnit velikost aplikací a widget na displeji, a mít tak ještě pohodlnější přístup k oblíbeným aplikacím. Magic UI 6.0 zvládne i více aplikací běžící na pozadí v porovnání s předchozím rozhraním. Díky HONOR Share si velmi jednoduše propojíte mobilní telefon a váš počítač.

Série 50 sbírala ocenění za design

Kombinace dokonalého designu a technologie. Série 50 má v balíčku technologické inovace, ať jde o foto výbavu, ergonomický design nebo výkonnost. Po globálním launchi v říjnu 2021 posbírala série 50 řadu ocenění od světových médií.

Ocenění získaná na MWC 2022 / Zdroj fotografie: HONOR

Stejně jako produkty uvedené na MWC 2022 (Mobile World Congress) v Barceloně, vyniká série 50 ve foto výbavě a nabízí tak mnohem víc flexibility při focení z různých úhlů a perspektiv. Nastavil tak laťku a nový trend vloggování. V balíčku s nádherným prémiovým designem se postará o perfektní uživatelský zážitek a komfort.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: xda-developers

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *