Honor odkládá první prodej řady Magic4 o 20 dní

Barevné variace řady Magic4 / Zdroj fotografie: Honor

Včera Honor oficiálně oznámil, že odkládá první prodej své nově odhalené řady Magic4. Společnost uvedla, že se prodej odkládá o 20 dní.

Pro ty, kteří neví, tak čínský výrobce smartphonů původně plánoval uvedení telefonu na trh 2. dubna 2022. Ale po zpoždění bude Magic4 k dispozici ke koupi až 22. dubna na domácím trhu v Číně. Zatímco úplné podrobnosti ohledně zpoždění nám nejsou známy, tak společnost uvedla, že primárním důvodem odkladu je globální pandemie. Ta ovlivnila poměrně hodně dodavatelský řetězec, který už dlouhodobě trpí. Nejenom Honor, ale i Huawei trpí, proto se od těchto společností nemůžeme dočkat tolika telefonů jako má konkurence.

Nicméně, Honor dodal, že zákazníci, kteří již zaplatili v rámci předobjednávek, mohou smartphone obdržet dříve, protože společnost bude expedovat zařízení ještě před 22. dubnem. Tyto informace máme z oficiálního účtu Honoru na čínské sociální síti Weibo. Tam se přesně uvádí, že Honor a jeho partneři v dodavatelském řetězci tvrdě pracují na překonání obtíží způsobených globální pandemií.

Mimoto se Honor snaží zvýšit výrobu všemi možnými prostředky, aby vyhověl poptávce. Samotný Magic4 Pro, který je hlavní tváří nejnovější řady má procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, a je napájen velkou 4 800mAh baterií, která podporuje 66W rychlé nabíjení. Na jeho zádech nalezneme povedený kruhový modul, ve kterém je umístěno hned několik fotoaparátů. Tím prvním je 50MPx hlavní snímač, druhým 50MPx ultraširokoúhlý objektiv a třetím 64MPx teleobjektiv.

Dostupnost na globálním trhu je prozatím velká neznámá v tom směru, že nevíme, kdy se k nám dostane. Na konferenci ve španělské Barceloně jsme se to dozvěděli od samotného zástupce Honoru.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *