Tohle bude velké! Honor oznámil uvedení vlajkových produktů na trh 23. listopadu. Novinek bude skutečně hromada

HONOR
Zdroj fotografie: Honor

Společnost Honor oficiálně oznámila, že v Číně uvádí na trh nový vlajkový produkt. Akce se uskuteční 23. listopadu ve 14:30 místního času. Společnost Honor výslovně neprozradila, co plánuje na nadcházející akci představit. Očekáváme, že značka začne v nadcházejících dnech sdílet upoutávky.

Zprávy naznačují, že Honor možná představí smartphony řady Honor 80 spolu se skládacím telefonem Magic V2. Očekává se také, že značka na této akci oznámí uživatelské rozhraní Magic UI 7.0. Populární leaker Digital Chat Station také prozradil, že se bude jednat o tři oznámení na nadcházející akci. Pro připomenutí, řada Honor 70 a Honor Magic V debutovaly na začátku tohoto roku.

Zdroj: Honor

Podle zvěstí má být Honor Magic V2 ve srovnání se svým předchůdcem tenčí a lehčí zařízení. Může být poháněn procesorem Snapdragon 8+ Gen 1 a podpořen baterií s kapacitou 5 000 mAh. Kromě toho nemusí zařízení obsahovat žádná významná vylepšení.

Pokud jde o řadu Honor 80, bude se skládat z běžných modelů, konkrétně Honor 80 SE, Honor 80, a model 80 Pro. Klíčovým prvkem chystané nabídky bude údajně design. Očekává se, že varianta 80 SE bude vybavena SoC Dimensity 1080, zatímco model klasický model bude pohánět Snapdragon 778G+. Modely 80 a 80 Pro jsou podle tipů vybaveny 64MP, respektive 108MP snímači primárního fotoaparátu. Řada Honor 80 bude údajně zahrnovat také model Pro, který má být vybaven 1,5K flexibilním zakřiveným AMOLED displejem, 200MP hlavním objektivem, Snapdragonem 8+ Gen 1 a 200W rychlonabíjením.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *