Honor představí 13. července velké množství novinek

Honor
Honor X40i 5G / Zdroj fotografie: Honor

Společnost Honor zveřejnila upoutávky o tom, že 13. července proběhne představení nových mobilních zařízení. Debutovat má mimo jiné také smartphone, který má mít nesmírně krásný design zaměřený především na ženské pohlaví. Ponese jméno Honor X40i 5G a teď si o něm něco řekneme.

Jak je z obrázku zjevné, tak zařízení bude mít malý výstřel uprostřed displeje nahoře. V tomto výstřelu bude umístěna selfie kamera, ale bohužel ještě nevíme, kolik MPx bude mít. V zadní části zařízení nalezneme oválný snímač fotoaparátu, ve kterém bohužel najdeme pouze dva fotoaparáty. Tím prvním je 50MPx hlavní snímač, jež by měl pořizovat solidní fotografie. Druhý snímač je tady spíše na okrasu, jelikož se jedná o 2MPx čočku, která bude rozostřovat pozadí.

Honor
Displej Honoru X40i 5G / Zdroj fotografie: Honor

Smartphone bude nástupcem Honoru X30i. Ten má procesor MediaTek Dimensity 810. Tento procesor má 5G připojení a osm výpočetních jader v podobě svazku Arm Cortex-A55 a Arm Cortex-A76 s maximální frekvencí 2,4 GHz. Grafický čip Adreno zde nehledejte, nenajdete ho. O grafiku se totiž stará Mali-G57, které je pro fanoušky Huawei dobře známé především z modelů řad P.Kromě zmíněného smartphonu má na akci debutovat dále řada chytrých televiz Honor Smart Screen X3, Honor Tablet 8 a nové notebooky. Takže s novým smartphonem pro nás fanoušky mobilních zařízení je ještě zajímavý nadcházející tablet, který má mít procesor od Qualcommu.

Podle posledních dostupných údajů má tablet přijít se Snapdragonem 680, což znamená, že výkon pro jeho třídu bude docela standartní, ale bez připojení 5G. Dále víme, že bude mít 2K displej, ale nevím velikost displeje. Poslední věc, která nám je o tabletu známá, je to, že má 22,5W nabíjení, které je typické pro low budget zařízení od Honoru.

Na nejbližší konferenci se opravdu těším, a pokud bude možnost ji sledovat, tak rozhodně nezaváhám. A co vy? Oslovilo vás nějaké z mnou zmíněných zařízení nebo ne? Mě především zaujal ten smartphone, o kterém doufám, že se dostane i do Česka.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *