Náhoda? Huwei a Honor vydají své skládací telefony ve stejný měsíc

Honor
Honor Magic V2 / Zdroj fotografie: Honor

Nedávno jsme se dozvěděli, že Huawei vydá jeho nový smartphone ve stylu Fold v prosinci tohoto roku, a Honor zřejmě nechce zůstat pozadu, a tak se k němu přidá. Spekuluje se o tom, že nové zařízení ponese jmenovku Honor Magic V2, který bude následovníkem Honoru Magic V. Leaker nám poodhalil časový rámec uvedení Magicu V2.

V prosinci se podle leakera dočkáme nejenom samotného smartphonu, ale i nového rozhraní Magic UI, což je nástavba typická pro Honor. Konkrétně bychom se měli dočkat Magic UI 7.0, které by mohlo být již na nadcházejícím skládacím telefonu. Dále dodal, že Magic V2 bude tenčí a lehčí ve srovnání se svým předchůdcem Honor Magic V, který debutoval v lednu tohoto roku.

Bohužel nemáme žádné další informace o specifikacích nového Foldu od Honoru. Ačkoli je to sebevíce překvapující, tak to tak vážně je, řada V není véčko jako třeba Huawei P50 Pocket. Věřím tomu, že takový název zmátl nejednoho z vás.


Bude Vás také zajímat:


Důvěryhodný tipster, Digital Chat Station, nám nedávno na čínské sociální síti Weibo odhalil, že Honor Magic V2 bude mít dvoučlánkovou baterii s velikostí 2030 mAh a 2 870 mAh. To znamená, že celková velikost baterie se pohybuje okolo 5000 mAh. Jeho předchůdce byl vybaven Snapdragonem 8 Gen 1 s baterií o velikosti 4750 mAh.

Uvidíme, jestli se někdy v budoucnu dočkáme Honoru, který bude ve véčkovém stylu. Nedivil bych se, kdyby vypadalo jako Huawei P50 Pocket, jelikož mi přijde, že Huawei s Honorem pořád na dosti věcech spolupracují, ale třeba to je opravdu jen zdání. Taky mě překvapilo, že obě společnosti představí spolu dva „odlišné“ skládací telefony ve stejnou dobu. Věřím v to, že budou mít mnoho podobností, které budou jenom velkou náhodou a ne spoluprací.

Jak se koukáte na takovou situaci vy? Přijde vám věrohodné tvrzení to, že obě společnosti nespolupracují, i když pak mají představit skládací telefony ve stejný měsíc? V mých očích to je přinejmenším podezřelé.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *