Honor představil nový reproduktor ve spolupráci s Marvelem

Reproduktor
Zdroj: Honor

Honor měl před pár dny konferenci, na které uvedl hned několik nových produktů. Mezi ty vůbec nejzajímavější patří dva nové telefony patřící do vlajkové řady Magic6. Nicméně, i další odvětví nepřišla zkrátka, a to včetně reproduktoru, se kterým čínská společnost přišla. Ten byl designován ve spolupráci s Marvelem, což je americké komiksové vydavatelství. Mnoho uživatelů Marvel zná díky jeho filmům, jako je Kapitán Amerika nebo Hulk.

Reproduktor nese název Marvel Portable Bluetooth Speaker Pro, který se chlubí 30W výkonem. Díky němu má reproduktor opravdu silné basy s tím, že podporuje 360stupňový prostorový zvuk. Barevné variace nového zařízení jsou vcelku zajímavé a hodící se k Marvelu. Reproduktor bude dostupný ve světle šedé barvě a příjemné oranžové. Za nás je určitě hezčí oranžová barva, která je netradiční. Reproduktor v ní vypadá opravdu nádherně.

Dalším hezkým aspektem nového zařízení je jeho celkový design, a tedy nejenom barva. Na jeho přední části se nachází nápis Marvel a na bocích má svítící čáru. Musíme poznamenat, že je velmi podobný již staršímu Huawei Sound Joy. Ten byl ale dostupný v jiných barevných variantách. Další zajímavostí je odolnost reproduktoru proti prachu a vodě IP67. To znamená, že kdybyste teoreticky reproduktor ponořili do vody na malou chvíli, tak by měl být v pořádku.

Reproduktor
Zdroj: Honor

Zařízení má hlasového asistenta s jedním tlačítkem a umožňuje hands-free hovory s čistým a jasným zvukem. Je navrženo tak, aby bylo v rámci energie úsporné. Dokonce se po třech hodinách nečinnosti sám vypne. Marvel Portable Bluetooth nabízí 12hodinovou výdrž baterie s tím, že jej lze ovládat aplikací, ke které se připojí jednoduchým kliknutím.

Nový reproduktor je k dispozici za cenu přibližně 55 dolarů. Jeho dostupnost mimo čínský trh není známá, ale můžeme předpokládat, že bude exkluzivně dostupný pouze na oficiálních stránkách Honoru pro čínský trh.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, ivis.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *