Honor představil elektrickou koloběžku. Maximální rychlost je 25 km/h a dojezd má 35 km

Honor Choice P10 Electric Scooter / Zdroj fotografie: Honor
Choice P10 Electric Scooter / Zdroj fotografie: Honor

Honor včera odpoledne představil elektrickou koloběžku s názvem Honor Choice P10 Electric Scooter. Koloběžka má maloobchodní cenu 2 299 yuanů (361 $ – 7600 Kč), ale bude k dispozici za zvýhodněnou cenu 1 999 yuanů (313 $ – 6500 Kč) během startovního prodeje.

Elektrická koloběžka Honor Choice P10 je vybavena motorem, který pohání zadní kolo, a nabídne výkon 720 W. Dodává se s 10palcovými pneumatikami, které mu dodávají nejen slušnou světlou výšku, ale také zajišťují dostatečné pohodlí. Koloběžka je dále vybavena skrytým kabelovým svazkem, tělem z letecké hliníkové slitiny, duálním brzdovým systémem, ochranou baterie BMS. Koloběžka nabízí tří rychlostní jízdní režimy – energeticky úsporný, standardní a sportovní režim. Baterie dokáže dodat dojezd 35 kilometrů.

Mezi prodejní přednosti e-koloběžky patří schopnost zdolat 18 % stoupání, maximální rychlost 25 km/h, větší pneumatiky pro bezpečnější jízdu, skrytý design kabelového svazku, stabilní jízda do 100 kg hmotnosti, mechanické brzdy předních kol, elektronická brzda zadního kola a podpora tempomatu.

Honor Choice P10 Electric Scooter / Zdroj fotografie: Honor
Choice P10 Electric Scooter / Zdroj fotografie: Honor

Koloběžka navíc využívá skládací konstrukci, která umožňuje snadnější skladování. Nechybí ani podpora aplikací. Elektrický skútr Choice P10 je v současné době nabízen pomocí oficiálních stránek výrobce na domovském trhu. Koloběžka bude k dispozici v černé a bílé barevné variantě.

V současnosti není jisté, zda se dostane i na evropský trh. Vzhledem k velké popularitě těchto vozítek na starém kontinentě si myslíme, že čínská společnost by měla na tomto trhu značný úspěch.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:,
Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *