Honor představil nový notebook MagicBook 14 2023 s Core i5 13. generace

Honor
Zdroj fotografie: Honor

Honor moc notebooků nevyrábí, protože jeho primárním zaměřením vždy byly a zřejmě budou smartphony a příslušenství k nim. Nicméně, i přesto si Honor nevede v žádném odvětví úplně špatně, a proto jsme ve čtvrtek dočkali představení Honoru MagicBook 14 2023.

Ten se bohužel moc neliší od loňské verze, ale i tak získáte zařízení se zajímavými funkcemi. Najdeme v něm procesor Intel Core i5 13. generace s operačním systémem od Honoru – Turbo 2.0. Nový notebook si půjde zakoupit až s 1TB úložištěm, což ocení nejeden uživatel.

Nový MagicBook má elegantní design, rámečky nejsou vůbec velké a samotné tělo vypadá jednoduše. Obrazovka je velká 14,2 palce s poměrem obrazovky k tělu až 91,5 % a vysokým rozlišením 2520 x 1680 pixelů. Displej by měl mít až špičkových 460 nitů, obnovovací frekvenci 120 Hz, 1,07 miliardy barev a 100% barevný gamut sRGB. Zařízení disponuje trojitou certifikací ochrany očí, takže se nemusíte bát toho, že by vám hrozilo nějaké velké nebezpečí ze sledování filmů či seriálů.

Honor
Zdroj fotografie: Honor

Nadcházející notebook dostal procesor od Intelu nejnovější generace, ke kterému si budete moci zakoupit grafickou kartu NVIDIA GeForce RTX 3050 pro vylepšení herních momentů. Notebook dostal i nový systém odvodu tepla tak, aby byl zajištěn jeho optimální výkon. Společně s procesorem Core i5 uvnitř notebooku nalezneme 75Wh baterii, která by měla v kombinaci s technologií Turbo 2.0 dosáhnout až patnácti hodinové výdrže baterie na jedno nabití. To je v našich očích opravdu hodně, a jestli se taková výdrž potvrdí i v praxi, tak to potěší nejednoho uživatele.

V tuto chvíli je notebook dostupný ve variantě i5-13500H+16GB RAM+ 512GB interní úložiště. Druhá varianta je na tom stejně s tím rozdílem, že místo 512GB interního úložiště má 1TB paměti. MagicBook 14 2023 by se měl 19. dubna začít prodávat v Číně. Globální dostupnost prozatím není známá, ale očekáváme, že se ho dočkáme i na evropském trhu.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *