Honor se sápe na vrchol. Brzy představí svůj nový skládací telefon, který může ponížit Galaxy Z Fold

Honor
Honor Magic Vs / Zdroj fotografie: Honor

Nedávno jsme se od Honoru dozvěděli, že jeho nového skládacího telefonu bychom se mohli dočkat na konferenci 23. listopadu, kde by mohla být představena i další výkonná zařízení, ačkoli to ještě taky není potvrzeno. Nicméně, my se dnes budeme bavit o Honoru Magic Vs, který má dorazit s vylepšenou specifikací. Nedávno nám jeden z leakerů na sociální síti Weibo odhalil některé podrobnosti o tomto telefonu. Tyto podrobnosti pochází ze zdroje, který vždy poskytuje přesné informace. To, co nám sdělil, můžeme tedy považovat za důvěryhodné.

Jednou z hlavních změn je použití současného vlajkového čipsetu společností Qualcomm. Takže se v něm bohužel nedočkáme Qualcommu Snapdragon 8 Gen 2. Místo toho bude stále používat Snapdragon 8+ Gen 1. Je to však rozumná volba, protože, jak již bylo zmíněno výše, tak se přímo nejedná o novou generaci smartphonu a zároveň bude mít nižší cenovku, na což lidé v dnešní době slyší úplně nejvíce. Čipset od Qualcommu bude spolupracovat se dvěma bateriemi o velikostech 2030 mAh a 2870 mAh, které se budou nabíjet pomocí rychlého 66W kabelového nabíjení. Únik také prozradil, že Honor Magic Vs dostane vylepšený pant. Ten by měl být lehčí a lépe konstruovaný, takže celková struktura bude hodně optimalizována. Jinými slovy, zařízení bude lehčí a tenčí.


Nenechte si ujít:


To jsou prozatím všechna známá vylepšení. Zbytek telefonu zřejmě bude beze změny. To znamená, že Honor Magic Vs přijde s 2K obrazovkou a vysokou obnovovací frekvencí. Jak si můžeme pamatovat, tak původní model má 7,9palcový displej s podporou obnovovací frekvence 90 Hz. Kromě toho v displeji ještě bude průstřel pro selfie kamerku. Dále jeho rozlišení bude 2272 x 1984, přičemž poměr obrazovky je 10:9. I tento model má patentovanou ultratenkou technologii tzv. plovoucího vodního pantu. Díky posledně uvedené vlastnosti byl telefon ve složeném stavu 14,3 mm tlustý a v rozloženém stavu 6,7 mm tenký.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *