Honor uvedl svůj nový tablet s čipem Snapdragon 6 Gen 1

Honor
Zdroj fotografie: Honor

Honor na nedávné konferenci uvedl dvě nová zařízení s tím, že tím prvním je smartphone Honor 90 GT a tím druhým zase tablet Honor Pad 9, o kterém dnes bude řeč. Díky pandemii trh s Android tablety v posledních letech rostl. I díky tomu na něj přišly nové čínské společnosti, jako jsou Realme, Vivo či Oppo. Každá značka si chce v tomto odvětví udělat jméno a mít co nejvyšší zisky. Bývalá podznačka Huawei není výjimkou, a tak přišla s již zmíněným tabletem.

Nový tablet váží pouhých 555 gramů a má tloušťku 6,96 mm. Jeho tělo je celokovové, a i díky tomu vypadá jako prémiové zařízení, přestože jde o zařízení střední třídy. Uvnitř jeho těla je procesor Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1, který je postaven na 4nm procesní výrobě. Má 4 výkonná jádra ARM Cortex-A78 a 4 efektivní jádra ARM Cortex A-55, která se starají o energetickou účinnost. S tímto čipsetem si bohatě vystačíte pro projíždění sociálních sítí nebo procházení internetu. Pokud budete trochu skromní v rámci her, tak i s těmi by neměl být žádný problém.

Honor si dal na obrazovce záležet

Zařízení má 12,1palcový IPS LCD displej s rozlišením 2560 x 1600 pixelů a maximální svítivostí 500 nitů. Obrazovka využívá speciální technologie, a tak dokáže eliminovat až 98 % odrazů. Dokonce se dočkala certifikací od společností Winning Bidding Institute za vizuální pohodlí a TUV Rheinland za ochranu očí proti modrému světlu. O jasnost toho, co říkáte, se postarají 2 mikrofony, zatímco k poslechu je určeno dalších 8 reproduktorů, se kterými dosáhnete opravdového prostorového zvuku. K dispozici je také algoritmus, který zlepšuje hlas, potlačí šum a zvýrazní hlas druhé strany.

Zákazníci si mohou tablet koupit se speciální papírovou ochranou zvanou Soft Light. Ta má za cíl, aby uživateli přišlo, že píše na papír, ačkoli bude psát stylusem na obrazovce. O výdrž se postará 8300mAh baterie s 35W nabíjením. Podle Honoru vám vystačí na celý den lehkého používání. V rámci softwaru na něm bude MagicOS 7.2 a loňský Android 13.

Honor
Zdroj footgrafie: Honor

Nejnižší verze v podobě 8GB RAM + 256GB interního úložiště stojí 237 USD. Verze s 12GB RAM a tím stejným úložištěm stojí o 40 USD více a model s 12GB RAM a 512GB interním úložiště stojí 307 USD.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com, gizmochina.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *