Honor nám brzy představí nový smartphone

Honor
Zdroj fotografie: Honor

Díky nejnovějšímu sdělení společnosti Honor nyní víme, že se nového telefonu Honor X50 dočkáme již 5. července. Společně s datem představení vydala čínská společnost i obrázek, na kterém nový telefon můžeme vidět zezadu. X50 bude uveden v Číně s tím, že jeho číslo modelu je ALI-AN00, což víme díky květnové certifikaci od TEENA.

Níže na obrázku můžete vidět vůbec první oficiální pohled na nový telefon. Ten je nástupcem Honoru X40. Obě zařízení mají společný modul fotoaparátu, který je opět kulatý s dvěma fotoaparáty a LED bleskem uvnitř. Uprostřed samotného modulu nalezneme nápis „Matrix AI Vision Camera“, který odkazuje na umělou inteligenci, jež pomáhá telefonu při focení fotografií. Dole v modulu je zase nápis „108MP“, který odkazuje na to, že hlavní čočka bude mít 108 MPx. Jeho velikost snímače je 1/1,67 a clony f/1,75. Nicméně smartphone se neprozradil pouze na certifikačním webu TEENA, ale také na webu 3C, kde jsme se o něm dozvěděli, že dostane 35W nabíjení. Jeho nabíjení tedy bude rychlejší než třeba od vlajkového Samsungu Galaxy S23 Ultra.

Podle webu TEENA bude mít nový telefon 6,78palcový plochý AMOLED displej s rozlišením Full HD+. Konkrétně by se mělo jednat o rozlišení 2652 x 1200 pixelů. Rovněž bude v displeji zabudovaný snímač otisků prstů. Uvnitř zařízení bude čipset Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1 v kombinaci až s 16GB RAM a 512GB interním úložištěm. Dlouhou výdrž zařízení bude zajišťovat baterie o velikosti 5700 mAh. O selfie fotografie se postará 8MPx snímač, zatímco vzadu bude dostupný duální fotoaparát s již zmíněným 108MPx hlavním snímače a 2MPx snímačem zřejmě pro rozostření pozadí. Software zde tvoří Magic UI založené na nejnovějším Androidu 13.

Na srpen pro nás Honor chystá další velké překvapení, a to když plánuje představit druhou generaci skládacího telefonu Honor Magic V2 a nový tablet Honor Pad V8 Pro. Dle posledních informací budou obě zařízení představena na trh v srpnu tohoto roku.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *