Honor Watch GS 3 jsou nyní dostupné v Evropě

Honor Watch GS 3 ve zlaté barvě / Zdroj fotografie: Honor

Včera vypuklo Mobile World Congress 2022, na kterém Honor představil vlajkovou řadu Magic 4. Ta vypadá opravdu nabušeně, a je zcela zjevné, že Honor chce agresivně útočit na Samsung či Apple. Dále jsme se ale konečně dočkali „nových“ hodinek od Honoru, o kterých víme, už od srpna. Naneštěstí byly dostupné pouze na čínském trhu, ale nyní jsme se jich dočkali i v Evropě.

Ti, kteří Honor Watch GS3 navrhovali, vsadili na elegantní, ale zároveň nadčasový vzhled. Hodinky jsou vyrobeny z nerezové oceli, a mají 3D zakřivené sklo s lunetou. Váží příjemných 44 g a jejich tloušťka činí 10,5 mm. Displej je AMOLED a má běžných 1,43 palců s rozlišením 466 x 466 pixelů. Uvnitř těla nalezneme baterii o velikosti 451 mAh, která nám údajně přinese až 14 dní bez nabíjení. Se zapnutou GPS činí výdrž baterie pouhých 30 hodin, což je docela mrzuté, ale pochopitelné. 5 minut na nabíječce údajně postačí na celý den používání, takže rychlost nabíjení je skvělá.

Dalším impozantním kouskem hardwaru je osmikanálový PPG modul, který slouží k určování tepové frekvence. Modul je údajně přesný minimálně až na 97 %, takže se nemusíte o nepřesnost bát. Dále vám zařízení nabídne monitorování okysličení krve či stresu, a to neustále. Na spánek je zde přes 200 různých návrhů pro jeho zlepšení, nemusíte se tedy bát, že by vám něco nepomohlo.

Honor Watch GS v různých barvách / Zdroj fotografie: Honor

Určování polohy zde nalezneme dvoufrekvenční pomocí několika satelitních konstelací, jako je GPS, Galileo či BeiDou. Je zde přes 100 různých sportovních režimů s tím, že 10 z nich je kategorizováno jako profesionálních. Hodinky běží na systému LiteOS s čipovou sadou Apollo4 a 4GB vnitřním úložištěm. Placení v nich nehledejte, to v Evropě není podporováno. Společnost Honor uvádí, že hodinky jsou voděodolné a to do 5 ATM.

Honor Watch GS 3 se budou prodávat v modré, černé a zlaté barvě. První varianta stojí 229 EUR, přičemž zbylé dvě o 20 EUR více.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *