Honor X50 Pro unikl na veřejnost. Stylovější smartphone budete hledat jen těžko

Honor X50 Pro
Zdroj: HONOR

Společnost Honor tento měsíc vydává nové produkty. Před několika dny společnost uvedla na trh Honor 90 GT a Honor Tablet 9 a nyní plánuje uvést na trh sadu nových smartphonů včetně Honor X50 GT a Honor X50 Pro.

Podrobnosti o těchto smartphonech společnost zatím plně nezveřejnila. Oficiálně vypadající obrázek, který se objevil na Weibo, však ukazuje, jak bude Honor X50 Pro vypadat. Odhaluje design a některé klíčové aspekty nového smartphonu.

Honor X50 Pro se objevil na oficiálních snímcích

Na obrázku je Honor X50 Pro v zelené a černé barvě, ale očekáváme, že se objeví další možnosti. Smartphone má na zadní straně kruhový ostrůvek fotoaparátu. Text na obrázku říká, že bude dodáván s baterií o kapacitě 5 800 mAh. Bude také obsahovat displej s rozlišením 1,5K, což je čínský marketingový termín pro displeje s rozlišením 1220p. Pod kapotou telefonu škádlí procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1.

Honor X50 Pro
Zdroj: HONOR

Podle spolehlivého tipaře Digital Chat Station bude obrazovka Honoru X50 Pro měřit 6,78palcový displej. V tuto chvíli není potvrzeno, zda se jedná o obrazovku OLED nebo LCD. Vzhledem k vlajkovému procesoru a absenci boční čtečky otisků prstů by se však mělo jednat o displej OLED. Čtečka otisků prstů se pravděpodobně nachází pod obrazovkou OLED jako čtečka otisků prstů pod displejem.

Obrázek také potvrzuje nejméně dva senzory fotoaparátu a pomocný LED blesk. Tato kombinace pravděpodobně stojí na větším hlavním fotoaparátu a ultraširokoúhlém snímači. Na kruhovém modulu fotoaparátu je zlatý rámeček a zadní strana telefonu má zřejmě nějakou texturu podobnou umělé kůži. Zda je tomu skutečně tak, ukáže samozřejmě až čas.

Očekáváme, že se brzy objeví další podrobnosti, protože Honor bude budovat očekávání na uvedení telefonu na trh.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gsmarena.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 3

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, , ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *