Honor Magic 6 Pro by mohl dostat pilulku v horní části displeje

Honor
Zdroj fotografie: Svět Huawei

Honor se z rozchodu s Huawei dlouho vzpamatovával. Dlouho nevydal žádný vlajkový telefon, ale tomu už je konec. Vše začalo řadou Magic 4, kterou následovala Magic 5 a nyní bude následovat Magic 6.

Každá z těchto řad přišla s něčím novým, co uživatele potěšilo. A u nadcházející řady tomu nebude jinak. Honor Magic 6 totiž dostane pilulku uprostřed displeje nahoře podobnou Dynamic Island, který má Apple. Jako první vůbec s něčím podobným přišel Huawei v řadě P40, ale bohužel zanedlouho s tím skončil. Snad protože ho zasáhly americké sankce.

Známý a spolehlivý leaker Digital Chat Station nám odhalil obrázek, na kterém můžeme nadcházející smartphone vidět s výstřelem v podobě pilulky uprostřed nahoře displeje. Magic 5 Pro měl tuto pilulku na levé straně právě tak, jak to můžeme znát z Huawei P40. Díky této pilulce zařízení disponuje 3D skenem rozpoznávání obličeje, zatímco se ve druhé čočce nachází přední snímač pro focení selfie fotek.

Digital Chat Station navíc uvedl, že nový software MagicOS 8.0 bude založený na Androidu 14 s tím, že bude mít funkce speciálně přizpůsobené pro jeho výstřel v displeji. Předpokládáme, že nové funkce budou velmi podobné těm, jaké má iPhone 14 s jeho Dynamic Island. Více specifikací zatím nevíme, ale čím blíže bude uvedení nového telefonu, tak tím více toho budeme o něm vědět. S jeho uvedením počítáme ještě tento rok společně s řadou Honor 100.

Honor Magic 5 Pro i Honor 90 jsme pro vás tento rok testovali a musíme podotknout, že oba telefony opravdu stály za to. Počítáme s tím, že se k nám dostane i Magic 6 Pro, jelikož se jedná o vlajkový telefon, na který chce Honor své uživatele nalákat. Dále se brzy dočkáme také nových skládacích zařízení, které představil samotný George Zhao na konferenci IFA v Berlíně tento měsíc.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, phone.cnmo.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *