Huawei AppGallery přesáhla 580 milionů uživatelů po celém světě

Autor snímku: THAM YUAN YUAN / Zdroj fotografie: Pixabay

Ještě před pár lety bych nevěřil tomu, že budu takový článek psát. Bohužel dnes je to realita a denní chléb každého uživatele s mobilním telefonem Huawei bez Google služeb. Odvážlivci, kteří si takový telefon pořídili, jsou teď pouze odkázáni na AppGallery, což je nativní obchod pro aplikace společnosti Huawei. Za posledních pár let prošel několika změnami a to se teď odráží na počtu uživatelů.

Nynější počet uživatelů čítá neskutečných 580 milionů napříč celým světem, což je neskutečné číslo. Už minulý rok Richard Yu, generální ředitel Huawei Consumer Bussines Group oznámil, že operační systém HarmonyOS bude i nadále pokračovat vpřed. To samozřejmě znamená, že se bude rozvíjet také HMS, které začíná být stále používanější mezi globálními spotřebiteli.

Kromě AppGallery s 580 miliony uživateli, Richard Yu uvedl, že v nadcházejících 5 až 10 letech Huawei rozšíří svou dlouhodobou strategii chytrého života. Huawei se má v plánu zaměřit na pět různých scénářů, kterými jsou zdraví, chytrá domácnost, chytré cestování, chytrá kancelář a audiovizuální zábava. Můžeme vidět, že Huawei se opravdu soustředí na to, aby přinesl ten nejlepší možný zážitek pro uživatele. Uvidíme, jak moc se mu tento ambiciózní plán podaří splnit. Já osobně mu věřím.

Yu Chengdong zase prohlásil, že budoucnost mobilních aplikací nemůže být založena pouze na jedné platformě, ale musí být rozšířena na celý ekosystém aplikací. Huawei už na tomto dlouhodobě pracuje a řekl bych, že prozatím úspěšně, tak snad to tak půjde i nadále.

Najdeme tady nějakého uživatele AppGallery nebo jsem v tom sám? Uznávám, že někdy použiji i nějakou jinou aplikaci na stahování, ale AppGallery se za poslední roky opravdu zlepšila, a můžu ji doporučit.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *