Huawei Band 7 by měl mít údajně podporu pro aplikace třetích stran

Různé barevné variace Huawei Band 7
Různé barevné variace Huawei Band 7 / Zdroj fotografie: Huawei

Je to jen pár dní, co Huawei na čínském trhu představil Huawei Mate Xs 2, ale nezůstalo jen u něj. Na dané konferenci jsme se totiž dočkali mnohem více zařízení s tím, že jedním z nich je Huawei Band 7. Stal se tak nejnovějším nositelným zařízením společnosti Huawei.

Nejnovější zprávy nyní naznačují, že Huawei Band 7 bude mít podporu pro stahování a instalaci aplikací třetích stran. Prozatím však nemáme žádné informace o tom, které aplikace nebo kolik aplikací lze od třetích stran do Huawei Band 7 nainstalovat. Když budeme vycházet z aplikací, které podporují Huawei Watch GT 2 Pro nebo Huawei Watch GT 3, tak by se mělo jednat převážně o čínské aplikace, které na evropském trhu nenajdou využití. Je to možná škoda, ale jak víme, tak je pro Huawei čínský trh ze všech nejdůležitější.

Huawei Band 7 specifikace
Huawei Band 7 specifikace / Zdroj fotografie: Huawei

Chytrý náramek Band 7 je vybaven 1,47palcovým AMOLED displejem s rozlišením 194 x 368 pixelů. Díky AMOLED panelu nabízí funkci Always on Display, která umožňuje přístup k různým údajům, jako je čas či notifikace. Má několik senzorů, kterými jsou akcelometr, gyroskop, senzor srdečního tepu a senzor pro měření kyslíku v krvi. Poslední jmenovaný je asi nejužitečnější, jelikož vám může pomoci odhalit spánkové apnoe.

Chytrý náramek nabízí až 96 sportovních režimů, včetně plavání, běhu, jízdy na kole či karate. Dále dokáže měřit spálené kalorie nebo tempo během cvičení. Baterii, která má výdrž 14 dní, chrání ochrana 5 ATM, což znamená, že si Huawei Band 7 můžete vzít až do hloubky 50 metrů.

Těšíte se, až se Band 7 představí na našem trhu nebo preferujete chytré náramky jiné značky? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *