Huawei Band 7 je nyní nejtenčím fitness náramkem na světě

Huawei Band
Huawei Band 7 / Zdroj fotografie: Huawei

Přestože na včerejší konferenci největší pozornost poutal Huawei Mate Xs 2, tak společnost Huawei představila dalších 17 produktů. My se v tomto článku podíváme na nejnovější fitness náramek Huawei Band 7.

Huawei Band 7 má stále stejný design, jako měly předchozí modely, takže pokud se vám líbil Huawei Band 6, tak vás „sedmička“ nezklame. Displej má velikost 1,47 palců a je AMOLED, takže nám slibuje opravdu zajímavou a barevnou podívanou. Poměr obrazovky k tělu činí 65,23 %, což je na náramek opravdu skvělé číslo. Rozlišení má 194 x 368 pixelů a displej je mírně zakřivený díky technologii 2,5D.

Huawei Band
Různé variace Huawei Band 7 / Zdroj fotografie: Huawei

Tloušťka zařízení činí pouhých 9,99 mm. Takže nejenom, že patří mezi nejtenčí chytré náramky na světě, on tím nejtenčím náramkem přímo je. A přesně taková tloušťka je u chytrého náramku nezbytná, jelikož uživatel, který si jej pořizuje, tak očekává, že jej na té ruce nebude cítit. Samozřejmě to se té odvozuje od toho, jak je daná osoba velká apod. K dispozici máme 4 barevné varianty, kterými jsou černá, bílá, zelená a červená.

Huawei Band
Parametry Huawei Band 7 / Zdroj fotografie: Huawei

Nejnovější náramek společnosti Huawei podporuje funkci Huawei TruSleep 2.0, která je založena vědeckých výzkumech. Její vývoj trval 4 roky a je považována za špičku měřeni spánku pomocí infračerveného světla. Dále podporuje monitorování kyslíku v krvi, měření srdečního tepu či měření ženského menstruačního cyklu.

Huawei Band 7 má hned několik funkcí / Zdroj fotografie: Huawei

Zároveň přichází s vlastním cvičebním algoritmem TruSport. Ten měří tréninkové hodnoty, jako je index běžecké síly z vědeckého a kvantitativního hlediska, poskytuje profesionální hodnocení cvičení a navrhuje tréninkové plány.

V systému náramku nalezneme až 96 sportovních režimů, jako je běh, jízda na kole, plavání, skákání přes švihadlo nebo kolečkové brusle. Kromě toho má také inteligentní rozpoznání 6 sportovních režimů. V těchto režimech dokáže automaticky poznat, kdy se pohybujete a kdy ne, díky čemuž dokáže aktivitu obnovit nebo pozastavit.

Mezi další funkce patří 14 denní výdrž baterie či čip NFC, díky kterému lze platit, ale bohužel jen v Číně. Jeho základní verze bez NFC, která se pravděpodobně dostane i do Česka stojí v Číně přibližně 1000 Kč. Je otázkou, kolik to bude tady, každopádně jsme si docela jisti tím, že se podívá i na náš trh, ač to Huawei nikde oficiálně nepotvrdil. Náramek se začne 10. května prodávat v Číně.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *