Huawei FreeBuds 5 jsou nová vlajková sluchátka společnosti Huawei

Huawei FreeBuds 5
Huawei FreeBuds 5 v oranžové barvě / Zdroj fotografie: Huawei

Na jarní konferenci od Huawei jsme se dočkali mnoha nových produktů společnosti. Těmi jsou skládací telefon Huawei Mate X3, hodinky Huawei Watch 4, vlajková řada Huawei P60 či sluchátka FreeBuds 5, o kterých se budeme dnes bavit. Jedná se o nástupce sluchátek FreeBuds 4, která byla představena již v roce 2021.

Nová sluchátka mají zajímavý design ve tvaru kapky vody. Ten je nezvyklý a věřím tomu, že mnoho lidí jej ocení. Dále se i povrch hezky třpytí, a tak věřím tomu, že pokud si tato sluchátka vezmete na veřejnost, tak upoutá pozornost všech. Uživatelé si mohou nastavit k čemu jim budou sloužit různá gesta jako klepnutí na sluchátku nebo projetí po něm. Nové zařízení je odolné proti prachu a vodě, což potvrzuje certifikace IP54.

FreeBuds 5 mají 11mm měniče a disponují třemi mikrofony s hybridním potlačením hluku. To tady ovšem není nějaké obyčejné, jelikož díky adaptivnímu algoritmu mohou sluchátka nabídnout ještě lepší redukci hluku než konkurence pouze na základě tvaru ucha uživatele. K dispozici je dále redukce nepříjemného šumu během toho, když budete s někým volat. Díky této funkci uživatel na druhé straně neuslyší nepříjemné zvuky. Nové zařízení nabízí tři režimy prostorového zvuku a duální certifikaci HD zvuku.

Zdroj: Huawei

Krabička od sluchátek půjde nabíjet přes konektor USB-C i bezdrátové nabíjení a má v sobě baterii o velikosti 505 mAh. Každé ze sluchátek má zas 42mAh baterii, která by měla nabídnout 5 či 3,5 hodiny hraní zvuku. To záleží na tom, zda budete využívat funkci ANC nebo ne.

K novým sluchátkům si budete moci připojit více zařízení najednou, sdílet zvuk a využívat režim s nízkou latencí. Jejich cena činí 132 USD a dostupná budou ve stříbrné, bílé a oranžové barvě. Předpokládáme, že se na náš trh dostanou, ale prozatím nevíme, kdy to bude. Těšíte se na nová sluchátka od Huawei v České republice? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *