Huawei Mate 40 Pro dostává nejnovější aktualizaci zabezpečení

Huawei Mate 40 Pro / Zdroj fotografie: Svět Huawei

Huawei Mate 40 Pro, který je považován za jeden z nejlepších smartphonů společnosti Huawei nyní dostává nejnovější aktualizaci. Na globální trh se začala dostávat nejnovější bezpečnostní aktualizaci z února tohoto roku. Tato aktualizace je k dispozici pro uživatele, kteří nedávno aktualizovali na verzi softwaru EMUI 12.

Podle informací si majitelé Huawei Mate 40 Pro běžící na EMUI 12 mohou nainstalovat aktualizaci zabezpečení z února ve verzi 12.0.0.228. Samotná aktualizace není příliš velká, celý balíček je dostupný ve velikosti 309 MB.

Po nahlédnutí do protokolu aktualizací jsme nenašli žádné zvláštní změny nebo optimalizace kromě vylepšení zabezpečení. Takže v tomto vylepšení se Huawei zaměřil pouze na bezpečnostní záplaty, kterých není po pravdě nikdy dost.

Doporučujeme však uživatelům odpovídajících smartphonů, aby na tuto nejnovější aktualizaci přešli, co nejdříve. Aktualizace se samozřejmě uvolňuje postupně, takže může chvíli trvat, než se k vám dostane.

Huawei Mate 40 Pro byl první, který dostal update na EMUI 12 na globálním trhu. Vlastní rozhraní EMUI 12 začleněné s novými funkcemi, které vytvářejí stejné prostředí jako operační systém HarmonyOS, který v současnosti užívají pouze domácí uživatelé v Číně.

Stabilní rozšíření aktualizace softwaru EMUI 12 pro Huawei Mate 40 Pro probíhá na různých zámořských trzích. Všichni vlastníci příslušných zařízení budou brzy moci provozovat nejnovější softwarový systém.


Zdroj fotografie: Svět Huawei

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei – Vlastní

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *