Huawei Mate 50 Pro se znovu objevil v novém úniku, odhaluje nám jeho design

Huawei Mate 50
Huawei Mate 40 Pro / Zdroj fotografie: Lukáš Drahozal

Zatímco se Huawei připravuje na představení modelové řady Nova 10 a 10 Pro. Tak na veřejnost prosakují další informace ohledně série Mate 50. Vzhledem k tomu, že řada Mate 40, která přišla na konci roku 2020, neměla více než rok a půl žádného nástupce, našli se tací, kteří na konci roku 2021 věřili, že nástupce nikdy nedorazí. Huawei však v únoru tyto fámy popřel a uvedl, že Mate 50 „dorazí, ale ne hned“.

Dnes se však jméno série Mate 50 vrací, aby se opět objevilo na hlavní mobilní scéně. Konkrétně mluvíme o modelu Mate 50 Pro, jehož design nám pomohou odhalit některé ochranné kryty, které se objevily na internetu.Estetika vykreslení Mate 50 Pro, kterou najdete výše, je věrohodná. V podstatě zařízení vypadá jako další verze Mate 40 s charakteristickým a impozantním kruhovým modulem fotoaparátu ve středu zadního krytu. Pokud si dobře všimnete, tak ze zadní strany zmizelo logo „Leica“. Samozřejmě to je díky tomu, že spolupráce byla prozatím ukončena.

S ohledem na potíže, se kterými se Huawei obecně potýká, a zejména s uvedením vlajkových lodí (řada P50 byla před představením loni v červenci rovněž dlouho odkládána), se řešení tohoto typu s designem velmi blízkým předchozí generaci dalo očekávat. A stejná logika by měla platit také pod kapotou samotného telefonu. O konkrétních specifikacích příštího modelu Mate 50 víme velmi málo, ale podle zvěstí by se Huawei měl opět spolehnout na Kirin 9000 SoC, který by pak měl podporovat proprietární 5G modem vyrobený 14nm procesem, takže můžete údajně obejít americká omezení.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gsmarena.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *