Huawei nám představí další smartphone do rodiny nova

Huawei Nova
Huawei nova 9 SE / Zdroj fotografie: Huawei

Společnost Huawei oznámila, že letní konference o nových produktech se bude konat 4. července. Podle populárního leakera ze sociální sítě Weibo na ní Huawei představí řadu smartphonů Huawei nova 10 se 100W Turbo nabíjením. Podle posledních zpráv dokáže turbo nabíjení od Huawei nabít zařízení se 4500mAh baterií za 20 minut. Ač to tedy trvalo dlouhou dobu, tak se Huawei konečně vyrovná konkurenci, která již 100W nabíjení používá dávno.

Je otázkou, jak je možné, že takový inovátor nám představuje své 100W nabíjení až teď. Všeobecně můžeme říci, že je to buď kvůli tomu, že je Huawei se svým 66W nabíjením spokojený nebo ho zbrzdily sankce Spojených států ve vývoji. Já osobně bych se přikláněl k té druhé variantě, kdy můžeme předpokládat, že Huawei neměl dispozici dostatek součástek, a tak nemohl svou technologii pořádně testovat.

Smartphone Huawei nova 10 Pro má být vybaven 60MPx předním fotoaparátem s dvojitým zaostřením. Na zadní straně bude mít hlavní 50MPx snímač se senzorem RYYB a dalšími čočkami. Senzor RYYB můžeme znát z řady Huawei P40, je to přesně ten senzor, který dělá fotky mnohem světlejšími, než ve skutečnosti jsou. Vnitřek zařízení tvoří procesor Snapdragon 778G 4G, který disponuje již zmíněným 100W rychlým nabíjením. Dočkáme se zde vysoké obnovovací frekvence, baterie s kapacitou 4500 mAh a váhy příjemných 191 g.

Huawei Nova
Nadcházející Huawei nova 10 Pro / Zdroj fotografie: Huawei

Zadní část telefonu si snad nejde ani splést s žádným jiným smartphonem. Je opravdu jedinečná a mi se líbí. Pod třemi fotoaparáty je umístěn LED blesk a na samém konci zad nápis Huawei a nova, na což jsme u této řady zvyklí. Zařízení má být k dispozici ve dvou barevných kombinacích, kterými jsou stříbrná a černá. Stříbrný model má zlaté logo značky i modul fotoaparátů z okraje. To jen podtrhává noblesu, kterou nám tento smartphone nabízí.Řada nova 10 bude mít základní a Pro verzi. Bohužel o základní verzi toho zatím ještě moc nevíme. Rovněž nevíme, jestli se tento smartphone podívá i k nám nebo zůstane unikátním pro čínský trh. Předpokládáme, že více podrobností se dočkáme 4. července, tedy v den, kdy bude nova 10 oficiální.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *