Zde je 13 prvních smartphonů Huawei, které obdrží HarmonyOS 3.0

Huawei HarmonyOS
HarmonyOS na smartphonu / Autor fotografie: Lukáš Drahozal / Zdroj fotografie: Svět Huawei

Nedávno jsme se od jednoho leakera dozvěděli, že společnost Huawei vydá její nejnovější verzi operačního systému HarmonyOS 3.0 27. července. Jedná se o další významnou aktualizaci po té loňské, kdy jsme se dočkali HarmonyOS 2.0. Podle prvních zpráv mají HarmonyOS 3.0 zaručeně obdržet řady Mate a P. Nicméně, nepůjde jen o ně, ale to si povíme dále v článku. Nová a velká aktualizace přinese vylepšení a plynulost systému. Podle oficiálního představení společnosti Huawei HarmonyOS 3.0 přinese zlepšení v oblasti designu, výkonu a uživatelské péče.

HarmonyOS 3.0 zároveň opraví všechny mezery, které byly ve verzi 2.0. Společně údajně přímo odstraní nepotřebné části, které jsme mohli naleznout ve verzi 2.0. Bohužel společnost Huawei nekonkretizovala, co přesně těmi částmi myslí, takže to se dozvíme až přímo na konferenci 27. července. Virů se už taky nebudeme muset bát, jelikož Huawei začlení nejnovější databázi, ve které se nachází velké množství virů. Soukromí se rovněž dočkalo své důležitosti, protože Huawei do HarmonyOS 3.0 implementuje nejnovější bezpečnostní záplaty, které má uživatelům zajistit větší ochranu soukromí.


Mohlo by Vás zajímat:


Po potvrzení toho, že tento systém opravdu dorazí, jsme se dočkali seznamu, na kterém jsou uvedena zařízení, která HarmonyOS 3.0 dostane jako první. Není překvapivé, že prvními zařízeními budou nejnovější vlajkové lodě, ale nalezneme tam i tablet.

Nepřekvapivě jsou prvními na seznamu skládací telefony Huawei Mate X, Huawei Mate Xs, Huawei Mate Xs 2 a Huawei Mate X2. Seznam dále pokračuje smartphony Huawei P50, Huawei P50 Pro, Huawei P50 Pocket, Huawei Mate 40, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 40 Pro 4G, Huawei Mate 40 Pro+ a Huawei Mate 40 RS Porsche Design. Co se týče tabletů, tak jako první se dočká Huawei MatePad Pro 12,6 palců 2021.

Očekáváme, že konference ohledně HarmonyOS bude probíhat samostatně bez představení řady Mate 50. Té bychom se měli dočkat až v září. Jediná jistota je to, že Huawei Mate 50 vyjde tento rok na podzim.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

4 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *