Huawei P30 Pro z Dubaje (Cena,obsah balení)

Tak dovolená už je ta tam. A jak jsem slíbil, tak dám nějaké informace o nákupu Huawei P30 Pro v Dubaji. Přišlo mi hodně dotazů na téma, kolik mě tam vyšel, jakou má specifikaci a co vše bylo v balení. Tak se na to můžeme teď podívat.

Popravdě jsem ani neměl v plánu si P30 Pro v Dubaji kupovat. Šel jsem do Huawei storu jen omrknout co tam mají. A původně jsem hledal sluchátka Huawei FreeLace a Huawei FreeBuds 2 Pro. Ani jedno jsem tam nenašel. Tak jsem se zaměřil na další věc, kterou mám v hledáčku už delší dobu. Nebylo to nic jiného než Huawei MateBook 13. Matebook se mi líbí už hrozně dlouho a na cestování úplně ideální. Ale nechal jsem to být.

Když jsem pak stál u toho stolu s telefony a byla tam vystavená P30 Pro a ještě v odstínu Amber Sunrise, tak jsem prostě neodolal. Pokukoval jsem po ní i u nás ale bohužel sehnat ji v tomhle odstínu je prakticky nemožné. Velcí prodejci jako Alza nebo Mall ji nenabízejí. A pokud už ji v nabídce má Mall tak ji nemá skladem a naskladnění je v nedohlednu. Takže v ten moment padla jasná volba. Manželka mi to odsouhlasila, tak nebyl důvod jí nekoupit. 😀

Balení Huawei P30 Pro

Původně jsem čekal, že koupíme „jen“ telefon a půjdeme. Jenže jak se později ukázalo nebyl to jen telefon. Když prodejce přinesl krabici, říkali jsme si, že je nějaká velká. Ale nějak jsme to neřešili. Po zaplacení a vyřešení drobných formalit s prodejem. Jsme se ubrali směrem do kavárny se posadit a otevřít tu obří krabici. Kde následoval menší šok, příjemný šok.

V balení totiž nebyl jen telefon. Ale součástí krabice byli i hodinky Huawei Watch GT Active Orange, Huawei Wireless Charger a Huawei SuperCharge autonabíječka a VIP Card Huawei s platností na jeden rok. Mám ale pocit, že ta VIP karta u nás není k ničemu. To musím ještě zjistit.

Takže další 3 produkty k zařízení o kterých jsem neměl ani páru, že jsou v balení. Příjemné překvapení.

Co se týče konfigurace tak je to klasika až na paměť:

Procesor: HiSilicon Kirin 980

Grafika: Mali G76 MP10

Operační paměť: 8GB

Vnitřní paměť: 512 GB

No a teď k tomu kolik to všechno stálo. Myslím, že budete mile překvapeni. Stejně jako jsem byl já. Nakonec se ještě ukázalo, že nám na letišti vrátí jako turistům cca 5% z ceny telefonu… Pokud jsem to dobře pochopil, něco jako jejich „DPH“ které se na turisty nevztahuje.

Takže komplet cena toho všeho byla 22878,-

Za mě fantastická bomba. Chystám se udělat recenzi na Watch GT. Mám to již rozpracované a chci taky sepsat článek na téma P30 Pro. Na první zkušenosti s užíváním a menší recenzi.

Autor: Lukáš

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *