Huawei se pomalu chystá na globální uvedení hodinek Watch Fit 3

Huawei
Zdroj: Huawei

Od doby, co Spojené státy uvalily na Huawei sankce, uběhla již dlouhá doba. I kvůli nim se čínská společnost musela začít soustředit na jiné produkty, než jen telefony, což se jí povedlo náramně. A to tedy především v rámci hodinek, kde si Huawei oblíbilo mnoho uživatelů.

Ale nesmíme zapomenout na to, že se soustředí i na výrobu sluchátek, náramků, tabletů nebo vah. Tyto produkty bohužel nejsou mezi uživateli tolik oblíbenými, ale to si zřejmě čínský gigant uvědomuje, a tak pro nás chystá další řadu Watch Fit.

V roce 2022 nám Huawei přinesl na globální trh, včetně České republiky, hodinky s názvem Watch Fit 2. Ty z velké části připomínají náramek, ale společnost trvala na tom, že to jsou hodinky za dostupnou cenu. Nyní začíná prosakovat na povrch, že má v plánu společnost představit model Watch Fit 3 a navázat tak na oblíbený model z roku 2022. Nové zařízení už bylo spatřeno na dvou certifikačních webech, a tak je jen otázkou času, kdy se dostane také k nám do Evropy.

Z certifikací víme, že modelové číslo nadcházejících hodinek je SLO0B19, ale to je zatím vše. Huawei si specifikace o nových hodinkách zřejmě hlídá, a tak se vše dozvíme maximálně jen pár dní předem. Teď si můžeme zabrouzdat alespoň trochu do minulosti a říct si, jaké specifikace Watch Fit 2 měly.

Specifikace Huawei Watch Fit 2

Huawei Watch Fit 2 se vyznačovaly velkým 1,74palcovým AMOLED displejem, podporou 97 cvičebních režimů, sledováním zdraví, které zahrnuje sledování tepové frekvence, kyslíku v krvi nebo stresu. Zařízení poskytovalo až 10denní výdrž baterie s možnostmi různých připojení, jako je WiFi či Bluetooth 5.2. Dalším příjemným bodem hodinek byly pásky, které uživateli ideálně sedly na ruku. A na konec jste se ani nemuseli bát vody, protože hodinky disponovaly voděodolností 5 ATM.

Vylepšení v rámci Watch Fit 3 můžeme zahrnovat snad ve všech oblastech, tak uvidíme, s čím Huawei přijde, ale něco mi říká, že to bude velké.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *