Zvrat? Huawei P60 Pro na nových obrázcích vypadá jinak, než se očekávalo

Huawei P60
Huawei P50 Pro / Zdroj fotografie: Svět Huawei

O nové řadě Huawei P60 už vám píšeme delší dobu, ale teprve dnes unikly první snímky, které vypadají opravdu nejvěrohodněji. Zařízení je na nich, ale vyobrazeno poněkud jinak, než jsme očekávali. Nová vlajková řada se má představit koncem února na MWC v Barceloně nebo začátkem března, to ještě nevíme jistě. Bude obsahovat dvě zařízení, konkrétně Huawei P60 a Huawei P60 Pro. Očekáváme, že už by se k ní mohl v nejbližší době vyjádřit i Huawei, ale zatím je ticho po pěšině.

Nový obrázek pochází od jednoho z leakerů a byl sdílen na čínské sociální síti Weibo. Telefon má obdélníkový modul fotoaparátu, v němž jsou zasazeny dva velké kruhy, ve kterých nalezneme snímače. Jak přesně budou snímače rozděleny nám ještě není známo. Dále na boku můžeme vidět tlačítko napájení a nad ním kolébku hlasitosti. Na spodní straně je reproduktor, USB-C a nejspíše ještě jeden mikrofon. Záda jsou bílá a vypadají jako skleněná. Pravděpodobně se jedná o testovací verzi zařízení.Je otázkou zdali se Huawei pro tento design rozhodl nebo ne, ale já osobně bych řekl, že ať už vybere jakýkoli z těch dvou doposud známých, tak chybu neudělá. Podle úniků má Huawei P60 Pro 6,6palcový OLED displej s vysokou 120Hz obnovovací frekvencí a rozlišením 1440 pixelů. Uvnitř jeho těla nalezneme velkou 5000mAh baterii s podporou 100W drátového a 50W bezdrátového nabíjení. Co se procesoru týče, tak buď v něm bude Snapdragon 8 Gen 1 Plus nebo Snapdragon 8 Gen 2 omezený pouze na 4G, což zas souvisí s americkými sankcemi.

Na jeho zadní straně v modulu fotoaparátu bude mít hlavní 50MPx fotoaparát Sony IMX858 a 64MPx teleobjektiv od OmniVision. Dále přijde s rychlým úložištěm UFS 4.0 a taky možná s hodnocením IP68, což by znamenalo, že by byl odolný proti vodě a prachu. Jeho software by měl mohl být tvořen nejnovějším HarmonyOS 3.1.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *