Huawei Tag byl představen. Přívěšek, který ohlídá vaše cennosti stojí pár kaček

Huawei Tag
Huawei Tag / Zdroj: Huawei

Včera, 4. července, společnost Huawei uvedla na trh spoustu nových produktů včetně nového zařízení Huawei Tag proti ztrátě, které přichází s cenovkou 99 juanů (kolem 14 USD). V sadě, kde nalezneme 4 Huawei Tagy bude cena jednoho zařízení nižší o jednu čtvrtinu. Huawei Tag přichází se super nízkou hmotností 6 g a tloušťkou 5,6 mm. Podporuje technologii vyhledávání v blízkém okolí s maximální hlučností 92 decibelů.

Zařízení Huawei Tag proti ztrátě také podporuje dálkové vyhledávání objektů a vzdálené určování polohy prostřednictvím sítě Huawei „najít“. Štítek využívá sílu připojených smartphonů Huawei k získání skutečné polohy. Nové zařízení má navíc šifrované hlášení informací o poloze, takže budete vždy anonymní. To vám pomůže chránit sama sebe a své údaje. Je to něco jako funkce dlouhodobého upozornění na zabezpečení pro neznámé zdroje a neznámé sledovací systémy.

Huawei Tag
Huawei Tag / Zdroj: Huawei

U tohoto malého zařízení jsme se rovněž dočkali ochrany IP67, které poslouží jako ochrana proti vodě a prachu. Baterie vydrží déle než rok, kožená klíčenka k tomuto zařízení není povinná.

Huawei Tag
Huawei Tag / Zdroj: Huawei

Na konferenci byl představen i nový router, který nese název Wifi 3 Pro. Má dvě kompletní síťová řešení, díky kterým se může chlubit krásným stahováním o rychlosti až 300Mb/s. Když do zařízení vložíte SIM kartu, tak poskytne vám i vaším přátelům připojení k WiFi. Zařízení poskytuje 12 hodin dlouhou výdrž baterie, která je dosažena díky baterii o velikosti 3000 mAh.Zařízení váží pouhých 113 g, což je vhodné pro cestování, živé přenosy nebo třeba služební cesty. Nová WiFi od Huawei přináší podporu pro 32 připojených zařízení najednou. WiFi je schopná operovat na 2,4GHz a 5GHz pásmu.

Huawei WiFi 3 Pro / Zdroj: Huawei

Standardní verze Huawei WiFi 3 Pro stojí 499 juanů (74 USD) a verze ročního balíčku je za cenu 1098 juanů (163 USD). Nemáme žádné informace o tom, jestli se k nám nějaké z těchto dvou zařízení dostane.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: huaweicentral.com, huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *