Máte nějaká očekávání od řady Mate 50? Raději nemějte, nevypadá to dobře

Mate 50
Huawei Mate 40 Pro Plus / Zdroj fotografie: Huawei

Huawei, čínský technologický gigant, nám slibuje již mnoho měsíců kýženou řadu Huawei Mate 50, ale čím blíže její uvedení je, tím více může lidi zklamat, tak jako mě. Já samozřejmě Huawei fandím, ale v tuto chvíli to s novou řadou nevypadá úplně nejlépe, i když se najdou i dobré stránky věci.

Včera nám čínský tipster Digital Chat Station poodhalil nějaké informace ohledně displeje, které toho hodně slibují. Řada Huawei Mate 50 má využívat flexibilní obrazovky BOE, které budou mít podobné uspořádání diamantů a budou využívat technologii LTPO, tak jako iPhony. Bude umět přizpůsobit obnovovací frekvenci v rámci 1 až 120 Hz. Displej má být rovný jeho konkurentovi v podobě řady Apple iPhone 14.

Nová technologie snižuje spotřebu energie až o 15 % ve srovnání s předchozí generací. To zároveň zvyšuje životnost samotného displeje až o 10 %. Rovněž má být displej zakřivený a podporuje 3D rozpoznávání obličeje.


Bude Vás také zajímat:


Když ještě zůstaneme u dobrých zpráv, tak má tato řada přijít se zcela novou technologií pro focení po odchodu německé společnosti Leica. Nová technologie se jmenuje Huawei XMAGE. Celá technologie má podle oborníků zobrazovat schopnosti v oblasti focení, které Huawei za ty dlouhé roky získal.

Když se podíváme na ty špatné zprávy, tak má nejnovější vlajková řada společnosti mít extrémně zastaralý Snapdragon 888, což je v dnešní době naprosto neslýchané. Je to starý mobilní čip, kterému by se měl Huawei vyhnout, ale to zřejmě není v jeho silách. Zprávy o novém procesoru Kirin 9000S se začínají spíše vyvracet, což může mrzet nejednoho fanouška smartphonů.

Jak se k tomuto stavíte vy? Vadil by vám starší procesor na novém smartphonu? Mi rozhodně ano, doufám, že Huawei alespoň nastaví nižší cenovku. Další otázkou je zase to, kdy se k nám Mate 50 podívá, protože posledně se k nám řada P50 dostala až po několika měsících.

Autor: Adam VIlkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *