Huawei uvádí na trh chytrý zámek dveří, který funguje na systému Harmony OS

Smart Door Lock Pro / Zdroj fotografie: HUAWEI

Domácí ekosystém Harmony OS společnosti Huawei byl dále rozšířen o nové Huawei Smart Door Lock Pro. Nový inteligentní dveřní zámek běží na Harmony OS, který poskytuje tomuto zařízení více bezpečnostních funkcí. Smart Door Lock Pro je schopen 3D rozpoznávání obličeje a jeho architektura AI zajišťuje samoučení, které postupem času zlepšuje rozpoznávání daného obličeje.

Smart Door Lock Pro odemkne dveře během několika sekund po posouzení osoby u dveří. Podle Huawei existuje nepatrná pravděpodobnost, že tento systém odemkne dveře někomu, kdo nemá přístup. Tato pravděpodobnost se odhaduje na „1 ku 1 milionu“. Harmony OS pomáhá integrovat Smart Door Lock Pro s dalšími zařízeními pro chytrou domácnost a poskytuje tak propojený zážitek v domácnosti.

Smart Door Lock Pro / Zdroj fotografie: HUAWEI

Huawei: Bezbečnost je na prvním místě

Smart Door Lock Pro má kameru, kterou disponuje i smartphone P50 Pro, která dokáže identifikovat objekty v úhlu pohledu 150 stupňů. Zařízení funguje pro osoby s výškou mezi 104 cm a 201 cm. Může také pracovat v jasných i tmavých světelných situacích. Smart Door Lock Pro má 3,97palcový displej, který umožňuje majiteli kromě možnosti video upozornění i sledování osob u dveří, připojených k mobilnímu zařízení.

Smart Door Lock Pro má několik možností odemykání dveří včetně automatického, otisku prstu, smartphonu nebo chytrých hodinek, hesla, NFC karty a fyzického klíče. 8 800 mAh dvoučlánková lithiová baterie Smart Door Lock Pro nabízí až 6 měsíců každodenního používání zařízení. Smart Door Lock Pro je uveden na obchodu vmall, ale podrobnosti o cenách a dostupnosti společnost Huawei ještě nezveřejnila. Očekáváme, že zařízení nejprve zakotví v Číně, než jej následně dostanou další trhy.

Smart Door Lock Pro / Zdroj fotografie: HUAWEI

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *