Huawei uvedl na trh jeho nejnovější fitness náramek

Huawei Band 8
Huawei Band 8 / Zdroj: Huawei

Včera jsme se konečně dočkali uvedení nového fitness náramku od Huawei v Číně. Nový produkt byl uveden s mnoha dalšími, jako jsou notebooky MateBook D14 a 16 či telefonu Huawei Enjoy 60X. V tomto článku vám přineseme všechny důležité informace o Huawei Band 8.

Huawei Band 8 se stal vůbec nejlehčím a nejtenčím fitness náramkem čínské společnosti s velkou obrazovkou. Zařízení váží pouhých 14 gramů, což je o něco méně než u předchozí generace s tím, že má tloušťku 8,99 mm. Je vybaven 1,47palcovým AMOLED displejem, který nabízí rozlišení 368 x 194 pixelů a poměr obrazovky k tělu 65 % díky hodně úzkým rámečkům. Design 2,5D zakřiveného skla bude na okolí působit úžasně, ostatně Huawei už s ním má plno zkušeností z minulých let. Pokud jste ten typ, který často mění ciferníky a to především dle situace, tak vám uděláme další radost, Na nový náramek bude totiž dostupných přes 10 000 ciferníků.

Huawei Band 8
Huawei Band 8 / Zdroj: Huawei

Náramek má podporu rychlého nabíjení, kdy vám bude stačit 5 minut nabíjení k tomu, abyste jej pak mohli používat 2 dny. Plně by se měl nabít už za 45 minut, což je krásný čas, protože pak vám vydrží nabitý až 14 dní vkuse. Nemusíte mít tedy potřebu být každý den u zásuvky a kontrolovat stav baterie. Dokonce se jedná o první náramek společnosti Huawei s nejnovějším HarmonyOS 3.1, které bylo představeno společně s vlajkovou řadou P60.

Váš spánek vám bude monitorovat funkce TruSleep 3.0, která je plně vyvinuta společností Huawei. Ta by měla oproti předchozím generacím měřit váš spánek až o 10 % přesněji. Čínská společnost dále spustila plán ve spolupráci s China Sleep Research Association. V tom jde o to, že uživatelé trpící problémy se spánkem budou dostávat systematické plány na zlepšení jejich snění.

Huawei Band 8
Huawei Band 8 / Zdroj: Huawei

Zařízení bude mít dále klasické funkce jako měření kyslíku v krvi, sledování menstruace žen nebo celodenní monitorování stresu. K největšímu vylepšení jednoznačně došlo v oblasti měření srdečního tepu TruSeen 5.0, které je nyní přesnější o 10 % v porovnání s minulými generacemi.

Náramek bude dostupný v barvách Magic Night Black, Cherry Pink, Emerald Green a Vibrant Orange s cenou okolo 39 USD bez NFC či za 45 USD za verzi s NFC. Dostupnost v Evropě ještě není známá, ale očekáváme, že do Evropy brzy dorazí.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *