Při zemětřesení v Turecku nabídla společnost Huawei pomocnou ruku

Huawei
Ilustrační snímek / Autor: Angelo Giordano / Zdroj: Pixabay

Celý svět je zemětřesením v Turecku šokován a zarmoucen. Toto zemětřesení se zapíše do historie jako jedna z nejsmrtelnějších přírodních katastrof, k nimž kdy na světě došlo. Turecko se nyní nachází ve vážné krizi, protože mnoho domů je zničeno. Počet mrtvých stále stoupá, protože záchranné práce stále pokračují. Tato přírodní katastrofa připravila o život mnoho lidí.

Když dojde k takovýmto obrovským přírodním katastrofám, je zapotřebí, aby byly všechny ruce připraveny pomáhat. Pomoc nabízí mnoho států, ale i jednotlivci a velké společnosti. Každý nabízí svou pomoc tím nejlepším způsobem, jakým může. Jednotlivci nabízejí pomoc tím, že pomáhají záchrannému týmu v jeho záchranné misi. Ostatní národy a organizace také nabízejí pomoc v podobě dočasných domovů, matrací a potravin.

Huawei dodává zařízení do Turecka

V případě společnosti Huawei nabídl čínský technologický gigant pomoc při tomto zemětřesení v Turecku nejlepším možným způsobem. Jako technologická společnost nabídla Huawei Turecku v této těžké chvíli komponenty, mobilní základnové stanice a generátory. Společnost Huawei dodala tyto položky do Turecka, aby pomohla usnadnit komunikaci v oblastech postižených zemětřesením.

Když dojde k takové přírodní katastrofě, ničí nejen životy a majetek. Zasáhne i dodávky elektřiny a komunikační zařízení. Společnost Huawei je největším světovým výrobcem telekomunikačních zařízení a zařízení, které dodala Turecku, pomůže v postižených oblastech výrazně usnadnit komunikaci. Generátory také pomohou vyřešit problémy s elektřinou v oblastech postižených zemětřesením.

Zemětřesení v Turecku je nyní nejsmrtelnější přírodní katastrofou století

Katastrofa v Turecku je údajně zemětřesení o síle 7,8 stupně Richterovy škály. Zničilo mnoho domů a zároveň připravilo mnoho lidí o střechu nad hlavou. V době psaní tohoto článku zprávy uvádějí, že zemětřesení připravilo o život více než 19 000 lidí. Tato čísla dělají ze zemětřesení v Turecku nejsmrtelnější katastrofu tohoto století, která dokonce předčila i tsunami v Japonsku v roce 2011.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *