Huawei Watch Buds s vestavěnými sluchátky přicházejí do Evropy

Huawei Watch Buds
Zdroj: Huawei

Společnost Huawei představila hodinky Huawei Watch Buds v Číně v prosinci loňského roku. Nyní se nositelné zařízení dostalo na evropské trhy. Globální varianta je stejná jako její čínský protějšek. Přečtěte si více informací o jeho ceně a dostupnosti na různých trzích.

Jak už název napovídá, Huawei Watch Buds jsou kombinací chytrých hodinek a bezdrátových sluchátek a jsou tak první svého druhu. Ciferník je vybaven magnetickým víčkem, které umožňuje uživatelům otevřít víčko jedním prstem, což nabízí určité pohodlí. Samotná sluchátka jsou voděodolná podle normy IP54, ale společnost Huawei upozorňuje, že voda se nesmí dostat do prostoru pro dokování sluchátek. Magnetická černá krabička, která je ukryta v hodinkách pevně pojme sluchátka a je vybavena inovativním magnetickým polem, které rovněž usnadňuje jejich vyjmutí.

Huawei Watch Buds se mohou pochlubit 3D zakřiveným sklem zasazeným do těla z nerezové oceli tvrzené při 1300 stupňů Celsia. Broušená tlačítka a korunku zdobí 710 jemných drážek. Chytré hodinky jsou k dispozici ve velikosti o průměru 47 mm. Disponují 1,47palcovým kruhovým displejem AMOLED s rozlišením 466 x 466 pixelů. Na druhou stranu jsou sluchátka vybavena konstrukcí ve tvaru pecek do uší. Uživatelé mohou ovládat různé funkce zvukového zařízení poklepáním kolem vnější části ucha.Pokud jde o výkon sluchátek, jsou Huawei Watch Buds vybavena trojnásobnou optimalizací v reálném čase. Jsou vybavena aktivním potlačením šumu a transparentním režimem. K dispozici je také redukce šumu pomocí umělé inteligence pro čistou kvalitu při hovorech. Pokud jde o chytré hodinky, jsou vybaveny snímačem srdečního tepu a SpO2. Nositelné zařízení je také vybaveno funkcí fibrilace síní a EKG pro měření abnormální srdeční frekvence. Chytré hodinky nabízejí podporu více než 80 tréninkových režimů a 200 zdravotních kurzů.


Nenechte si ujít:


Hodinky Huawei Watch Buds pohání 410mAh bateriová jednotka, která údajně vydrží 3 dny. Každé sluchátko je osazeno 30mAh článkem a údajně vydrží 4 hodiny používání s ANC. Chytré hodinky lze nabíjet bezdrátově, zatímco sluchátka lze dobíjet uvnitř hodinek. Nové hodinky běží na systému HarmonyOS 3.

Huawei Watch Buds mají cenovku 499 EUR, zatímco na britském trhu stojí 449,99 EUR. Ti, kteří si jej předobjednají a zaplatí 30 EUR, získají slevu 30 EUR, takže zařízení bude k dispozici za 469 EUR (a 419 EUR ve Velké Británii). Zákazníci, kteří si hodinky předobjednají, mají také nárok na váhu Huawei Scale 3 zdarma. Nositelné zařízení bude v prodeji od 1. března.

Podrobnosti o dostupnosti na Českém a Slovenském trhu zatím zjišťujeme. Bývá zvykem, že na náš trh produkty dorazí většinou o 1 až 2 měsíce později, než ve zbytku Evropy.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: yankodesign.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *