Konečně! Huawei vydal inovativní hodinky, které v sobě ukrývají sluchátka

Huawei
Nové Watch Buds / Zdroj fotografie: Huawei

Huawei včera konečně vydal dlouho avizované Huawei Watch Buds, což jsou hodinky se zabudovanými hodinkami uvnitř. Jedná se o velmi inovativní kousek, který vám v tomto článku představím. Je to první produkt takového druhu na světě, takže Huawei opět všechny své protihráče předběhl. Teď je otázkou, zda se takový produkt chytne nebo to byl jen výstřel do tmy.

Huawei
Zdroj fotografie: Huawei

Jak asi tušíte, tak největším problémem při výrobě produktu 2v1 je velikost. Zdá se ale, že Huawei Watch Buds by tento problém měly mít vyřešený. Na fotkách na mě nepůsobí jakkoli mohutně nebo objemně. A ačkoli jsou to hodinky s vestavěnými sluchátky, tak si stále udržují velikost mainstreamových hodinek s tloušťkou pouhých 14,99 mm. Na vrcholu najdeme 1,43palcový kruhový displej. Na hraně displeje má 3D zakřivený povrch, tak jako to měla už řada Watch GT 2. Pásek je zároveň vyroben z prvotřídní teletiny. Vršek hodinek lze otevřít jako kapesní hodinky a v něm najdeme sluchátka.

Huawei
Zdroj fotografie: Huawei

I přesto, že se jedná o produkt dva v jednom, tak hodinky na své funkčnosti nic neztratily. Přichází s HarmonyOS 3 a podporují instalaci aplikací třetích stran. Co se týče zdraví, tak hodinky podporují sledování spánku, detekci kyslíku v krvi, detekci srdeční frekvence, měření stresu atd. Kromě toho v nich nalezneme více než 80 sportovních režimů. Mezi ně patří venkovní/vnitřní běh, venkovní/vnitřní chůze, venkovní/vnitřní cyklistika, skákání přes švihadlo, veslovací trenažér. Nakonec mají vestavěných více než 200 fitness kurzů.

Huawei
Běžec s hodinkami Watch Buds / Zdroj fotografie: Huawei

Sluchátko uvnitř hodinek obsahuje přizpůsobené malé komponenty. Ve srovnání s běžným bezdrátovým sluchátkem je hlasitost snížena o 50 %. Čistá hmotnost jednoho sluchátka jsou pouze asi 4 g. Nabíjejí se magneticky, takže není potřeba upravovat úhel, protože podporují 360stupňové nabíjení.

Zdroj fotografie: Huawei

Díky chytrému ovládacímu centru na hodinkách můžete řídit redukci šumu. Zároveň můžete ovládat sluchátka pro připojení k různým zařízením. A nakonec sluchátka Huawei Watch Buds vydrží tři běžné dny při nabití na 100 %. Když je ANC vypnuto, můžete poslouchat hudbu 4 hodiny nebo volat 2,5 hodiny. Životnost baterie může dosáhnout až sedmi dnů, když budete mít zapnutý úsporný režim.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *