HUAWEI Watch GT 3 Pro jako to nejlepší z chytrých hodinek současnosti? Design a funkce mluví za vše

Nové Watch GT 3 Pro / Zdroj fotografie: Huawei
Nové Watch GT 3 Pro / Zdroj fotografie: Huawei

Nové chytré hodinky HUAWEI WATCH GT 3 Pro vsází nejen na funkce, ale i na designové zpracování. Kromě certifikátů voděodolnosti pro potápění až do hloubky 30 m, rozsáhlému monitorování EKG a konstrukce z luxusních materiálů, představují stylový doplněk. Na výběr máte rovnou ze dvou provedení – elegantní titanové a keramické s uměleckými detaily.

Řada HUAWEI Watch GT je známá pro svůj sofistikovaný design inspirovaný elegancí klasických hodinek. Právě nápadná podobnost s tradičními hodinkami je odlišuje od ostatních značek chytrých hodinek a hodí se k doplnění jakéhokoli outfitu, od džín s bílým tričkem až po košili či šaty na koktejlový večírek.

Dvě stylové verze pro každou příležitost

Nejnovější řada HUAWEI Watch GT 3 Pro, historicky poprvé dostupná ve dvou designových provedeních, představuje milník ve vývoji nositelných zařízení Huawei. Snoubí se v ní to nejlepší, co společnost HUAWEI dosud vyrobila, z hlediska elegantního designu a množství chytrých funkcí. Rafinovanost designu Watch GT 3 Pro z hodinek dělá dokonalý doplněk pro každého uživatele, ale jsou také spolehlivým každodenním osobním asistentem, který vám zjednoduší život.

Kromě toho řada Watch GT 3 Pro nabízí mimořádnou výdrž baterie v délce 2 týdnů, čímž se opět nápadně podobá klasickým hodinkám. Všechny zmíněné funkce jsou ukryty v jednom úžasném elektronickém zařízení, což z nich dělá zařízení, které si zamiluje každý!

Co se týče vzhledu, HUAWEI Watch GT 3 Pro přináší uživatelům možnosti výběru designu rozhraní, špičkových materiálů, velikosti displeje, různých barev a stylů ciferníků.

Nové Watch GT 3 Pro / Zdroj fotografie: Huawei
Nové Watch GT 3 Pro / Zdroj fotografie: Huawei

Přehled o zdraví do úplného detailu

Hodinky poprvé v historii nositelných zařízení HUAWEI přichází s možností měřit EKG, což uživateli poskytuje snadný a pohodlný způsob kontroly činnosti srdce. Pro nejlepší využití této funkce jsou všechny údaje o EKG zaznamenány v aplikaci Huawei Zdraví, která poskytuje přehled o měření a analýzu v reálném čase, upozornění na sinusový rytmus, fibrilaci síní či předčasný srdeční rytmus a komorový rytmus, což jsou informace o hlavních rizicích souvisejících se zdravím srdce. Tato funkce bude v hodinkách v EU k dispozici v druhé polovině roku 2022.


Nenechte si ujít:


HUAWEI Watch GT 3 Pro přinášejí také zlepšení po stránce sportovních režimů, a to i pro využití profesionálními sportovci. Nově přibyl tréninkový režim volného potápění, který uživatelům nabízí jedinečný zážitek z tréninku. Kromě toho podporuje více než sto tréninkových režimů a inteligentní běžecký plán. Určování polohy na dvou frekvencích poskytuje uživatelům věrnější určení zeměpisné polohy.

Pokud jde o chytré funkce, jejich využití je s HUAWEI Watch GT 3 Pro ještě o něco pohodlnější. Rozmanitá nabídka aplikací nadále rozšiřuje hranice možností používání chytrých hodinek. Klikáním a otáčením korunky hodinek například mohou uživatelé zvětšovat a zmenšovat zobrazení při prohlížení obrázků nebo přecházet mezi různými rozhraními.

Huawei Watch nabídne prémiové materiály, které budou sloužit léta

Modelová řada Watch GT 3 Pro je navržena s nápaditostí a z luxusních materiálů, které jsou ukázkou umění řemeslného zpracování. Obě varianty hodinek se mohou pochlubit safírovou skleněnou čočkou a keramickým zadním krytem. Díky tak tvrdému materiálu, jakým je safírové sklo, je displej hodinek průhledný, ale zároveň pevný i praktický, zabraňuje opotřebení nebo poškrábání a zvyšuje odolnost hodinek.

Už dříve byla voděodolnost ukazatelem toho, jak dokáží hodinky odolat náročným až extrémním podmínkám prostředí. Watch GT 3 Pro proto nabízí vylepšenou odolnost proti vodě odpovídající krytí IP68 a 5 ATM. Po úspěšném absolvování 200 kol testování tlakem vody hodinky splňují technickou normu EN 13319 a vysokou voděodolnost pro potápění, díky které se můžete s hodinkami na zápěstí volně potápět až do hloubky 30 metrů.

Potápěčka s Watch GT 3 Pro / Zdroj fotografie: Huawei
Potápěčka s Watch GT 3 Pro / Zdroj fotografie: Huawei

Pořiďte si své HUAWEI Watch GT 3 Pro již teď a s dárkem

Model Watch GT 3 Pro 46 mm jsou v prodeji od 18. 5. za cenu od 9490 Kč a až do 19.6. je získáte společně s dárkem v podobě hodinek Watch GT 2 o velikosti 46 mm.

Model Watch GT 3 Pro 43 mm můžete pořídit od 18.5. do 29.5. v předprodeji za cenu od 10990 Kč společně s dárkem v podobě bezdrátových sluchátek HUAWEI FreeBuds Lipstick. Tento dárek bude nadále k hodinkám až do 19. 6.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei, gsmarena.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *