Jaký smartphone používá Bill Gates? Možná budete překvapeni

Bill Gates a jeho smartphone
Autor fotografie: Amarnath Radhakrishnan / Zdroj fotografie: Pixabay

Doba je bohužel taková, že existuje takový zažitý stereotyp. Konkrétně tím myslíme, že „iPhone je pro bohaté a Android pro chudé“. Ale ne vždy mocní tohoto světa toto pravidlo dodržují. Například Pavel Durov, zakladatel Telegramu, opakovaně mluvil o iPhonu negativně, preferoval zařízení s operačním systémem Android a Bill Gates, který je jedním ze tří nejbohatších lidí planety, se zdá být také milovníkem Androidu.

Pravda, bývaly doby, kdy bývalý šéf Microsoftu vlastnil dvě zařízení – iPhone a smartphone s Androidem. Častěji však dával přednost zařízení se zeleným robotem, s vědomím, že má oproti iPhonu nepopiratelnou výhodu. A to velké množství běžných aplikací a aplikací třetích stran. Zároveň přiznal, že dlouhou dobu používal výhradně jablečný smartphone a migrace na Android pro něj zpočátku nebyla jednoduchá.


Nenechte si ujít:


Bill Gates: Jeden z nejbohatších lidí planety si vybral skládací smartphone

Nedávno se ukázalo, který smartphone Bill Gates preferuje pro každodenní použití. Na jednom z kongresů dostal otázku, jaký používá smartphone, na což odpověděl, že má k dispozici Samsung Galaxy Z Fold 3. Volba ve prospěch skládacího smartphonu byla učiněna kvůli skutečnosti, že nahrazuje jeho telefon a přenosný počítač. Samsung by měl být hrdý na to, že Bill Gates preferuje jeho zařízení, a ne Surface Duo 2 od Microsoftu.

Už dříve se Bill Gates nechal slyšet, že zařízení od společnosti Samsung má velmi v oblibě. Proto není překvapivé, že se rozhodl pro tuto skládací vlajkovou loď. Myslíte, že si Bill Gates vybral dobře? Dejte nám vědět do komentářů pod tímto článkem.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *