Je to tady! Stabilní EMUI 12 je dostupné pro telefony řady Huawei P20 a Mate 10

EMUI 12
Série Huawei P20 / Zdroj fotografie: Huawei

Společnost Huawei začala uvolňovat stabilní rozhraní EMUI 12 do své první globální série smartphonů se třemi fotoaparáty, Huawei P20. Aktualizace obsahuje obrovský balík zajímavých funkcí, které umocňují celkový zážitek a zlepšují výkon.

Vedle toho čínský technologický výrobce prosazuje stejný firmware EMUI 12 pro řadu Mate 10. Ano, čtete správně.  Jsme skutečně rádi, že konečně Huawei obrátil, a začal se více věnovat svým starým členům rodiny smartphonů, aby pozdvihl jejich systém větší efektivitou.

Pro Huawei P20 přicházejí nejnovější funkce EMUI 12 s verzí sestavení 12.0.0225 (C432E5R1P1). Uživatelé však najdou malý balíček o velikosti 376 MB. S množstvím funkcí, které do zařízení přináší, ale žádný kompromis neexistuje.Aktualizace Huawei P20 – EMUI 12

Nejnovější rozhraní EMUI 12 nabízí oproti předchozím verzím EMUI několik výhod. Přináší snadný přístup k uživatelskému rozhraní. Zároveň dává nový vzhled domovské obrazovce vašeho smartphonu, takže telefon působí skutečně nověji.

Na druhou stranu nutno říci, že aktualizace zvyšuje úroveň výkonu zařízení. Posouvá tak uživatelskou zkušenost na další úroveň tím, že poskytuje mobilu schopnější a komplexnější systém. A co je nejdůležitější, některé nové funkce, jako je Device+, umožňují přístup ke spolupráci na více obrazovkách s dalšími gadgety Huawei.

EMUI 12
Série Huawei Mate 10 / Zdroj fotografie: Huawei

Kromě toho vám funkce videohovoru MeeTime umožňuje snadno sdílet vaše okamžiky a vzpomínky se svými blízkými v reálném čase. Je toho samozřejmě mnohem více, a brzy se jako majitel budete těšit na nové uživatelské zkušenosti.

V tuto chvíli se na globální trh dostává aktualizace EMUI 12 pro zmíněná zařízení. Společnost však brzy uvolní rozhraní i v dalších regionech. Mezitím si mohou uživatelé z celého světa užívat nejnovější software a jeho funkce tím, že si jej nainstalují prostřednictvím sekce aktualizace.

Využíváte nějaký model z těchto dvou zmíněných? Podle ohlasů fanouškovské skupiny, tak tyto modely jsou ještě mezi lidmi velmi oblíbené. Minimálně model Huawei P20 se těší velké oblibě.


Jak aktualizovat EMUI:

Prostřednictvím Nastavení otevřete nabídku nastavení na smartphonu, klepněte na systém a aktualizace a poté na aktualizace softwaru. Odtud stiskněte možnost ZKONTROLOVAT AKTUALIZACE a jakmile se aktualizace objeví na vašem zařízení, stáhněte si ji a nainstalujte.

Prostřednictvím aplikace My Huawei přejděte do aplikace My Huawei a klepněte na možnost podpory. Poté klikněte na ikonu aktualizací a dostanete se přímo na stránku aktualizace, klepněte na tlačítko stáhnout a nainstalovat


Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *