Huawei Nova 11 Pro dostane nečekaný fotoaparát, může si tohle Huawei dovolit?

Huawei Nova 11 Pro
Huawei Nova 10 Pro / Zdroj fotografie: Svět Huawei

Teprve před dvěma týdny Huawei představil novou vlajkovou řadu P60 a už nyní tady máme další spekulace o nadcházející řadě Nova 11, která nese opravdu slibné specifikace. Očekáváme, že bude mít minimálně dva modely v podobě Huawei Nova 11 a Nova 11 Pro. Model Pro by měl dostat masivní zlepšení fotoaparátu oproti loňskému modelu. Očekáváme, že dorazí s 108MPx hlavním snímačem, který bude umět opravdu velké věci.

Od standardní verze očekáváme, že bude mít hlavní 50MPx fotoaparát, což není nějaké velké zlepšení v porovnání s loňskou řadou. Verze Pro bude zřejmě využívat algoritmů XMAGE k vylepšení potencionálních fotografií. Tato technologie byla představena poprvé v řadě Mate 50 a od té doby se jí dočkala pouze nová řada P60. Půjde tedy o něco velkého, když bude i v zařízení střední třídy. Dále by měl Huawei Nova 11 Pro používat funkci RYYB, díky které budete mít jasnější fotografie při slabém osvětlení.Fotoaparáty by měly spolupracovat s procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, což je vlajkový procesor z roku 2021. Dá se předpokládat, že nová řada nova přinese velký výkon, který se mezi zařízeními střední třídy jen tak nevidí. Dokonce i rychlost nabíjení nebude obvyklá, protože nabíjení by mělo podporovat výkon 100W, což znamená, že se vám telefon nabije za pár minut.

Čínský technologický gigant ještě neoznámil oficiální datum představení řady Huawei Nova 11. Nicméně úniky naznačují, že bychom se jí mohli dočkat v polovině dubna. Na základě uniklých specifikací, které jsou spíše vlajkové, očekáváme, že Nova 11 změní hru na trhu smartphonů střední třídy. Barevné kombinace ani dostupnost napříč globálním trhem není známá. My věříme tomu, že se k nám nová řada dostane co nejdříve, ale bohužel poslední roky to už od platných amerických sankcí neplatí.

Je řada Nova od Huawei vaší oblíbenou? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *