Ještě tu nemáme plnohodnotné GTA 6 a Take-Two koketuje s vývojem GTA 7

GTA 6
Zdroj: Rockstar Games

Fanoušci hry Grand Theft Auto se v nedávném rozhovoru s generálním ředitelem společnosti Take-Two Straussem Zelnickem dozvěděli, co je čeká. Očekávané GTA 6 má být pro sérii velkým skokem kupředu, a to jak z hlediska prodejů, tak z hlediska dosahu.

Herní svět se od uvedení GTA V na trh proměnil. Tehdy online hraní nebylo takovou silou, jakou je dnes. Komentáře společnosti Take-Two naznačují, že GTA 6 by mohlo silně integrovat online funkce, aby hráči byli dlouhodobě zapojeni a utráceli peníze.

Generální ředitel společnosti Take-Two Strauss Zelnick naznačil, že GTA 7 bude v budoucnu existovat.

Humbuk je nepopiratelný. Oznamovací trailer na GTA 6 trhá rekordy, když za pouhých 24 hodin nasbíral na YouTube neuvěřitelných 93 milionů zhlédnutí. Ačkoli rozhovor PC verzi GTA 6 nepotvrdil, Zelnickovy poznámky naznačují, že by se oznámení mohlo objevit brzy. Společnost Take-Two v minulosti zpřístupňovala hry pro různé platformy, takže vydání pro PC se zdá být pravděpodobné, i když přesný časový rámec zůstává nejasný.

Zelnick překvapivě žertem naznačil existenci GTA 7, i když je to pravděpodobně ještě hodně daleko. To naznačuje dlouhodobý závazek společnosti Rockstar vůči sérii Grand Theft Auto. Konkrétních informací je zatím málo, ale GTA 6 se rýsuje jako trhák. Fanoušci by měli zůstat naladěni na budoucí oznámení, zejména pokud jde o PC verzi a případné online funkce.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: tweaktown.com, rockstarintel.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *