Jsou venku nové spekulace ohledně modelu Honor 70

Honor
Honor 60 / Zdroj fotografie: Honor

Od uvedení řady Honor 60 uběhla teprve chvilka a už tu máme další spekulace o řadě Honor 70, které bychom se mohli dočkat zanedlouho, ač o ní prozatím nevíme skoro nic. Nicméně, prozatím se zdá, že je Honor jeho nadcházející řadu připraven brzy představit.

Na webu China Compulsory Certification bylo spatřeno zařízení, které nejspíše pod řadu 70 spadá. Má číslo modelu FNE-AN00. Údajný smartphone podporuje 66W rychlé nabíjení. Bohužel žádných dalších podrobných informací týkajících se tohoto smartphonu jsme se nedočkali. Takže zbylé údaje budou vážně jen spekulacemi.

Web MySmartPrice zase Honor 70 uvádí, jako neznámý smartphone společnosti Honor, který má číslo FNE-AN00 s tím, že byl uveden na čínské certifikační stránce 3C na seznamu certifikovaných zařízení.

Jak jsem již zmínil, tak výpis nám neodhalil žádné další podrobnosti, což je možná škoda. Každopádně většinou, když výrobci takto něco vypouští do světa, tak už to bude za krátkou dobu oficiální. Nezbývá nám tedy nic jiného, než jen doufat, že tato situace nebude výjimkou. Spekulace ohledně řady Honor 70 vyvozujeme na základě podobnosti s řadou 60. Špičkový model od Honoru 60 Pro měl totiž číslo modelu TNA-AN00, což je opravdu hodně podobné s nejnovějším uniklým novým číslem modelu.

Dále z výpisu fakticky víme jen to, že Honor 70 bude mít 5G připojení a podporu 66W nabíjení. Rychlost nabíjení je tedy stejná jako u řady 60. Dále bude smartphone podporovat reverzní 10W a 40W bezdrátové nabíjení. Tohle už jsou opravdu kompletní informace, které nám výpis odhalil. Takže hlavní specifikace a ani žádné jiné nejsou zatím známy.

Opět mě tady zklamala politika Honoru, kdy se už v Číně začalo hovořit o řadě Honor 70, a u nás ještě nebyla ani představena řada 60, která tu dost možná ani nebude. Jestli na tomto Honor nezapracuje, tak se tady popularity snad ani nedočká. V době, kdy tady jeho smartphony vždy dorazí, tak jsou již „zastaralé“.

V návaznosti s představováním Honorů v Evropě ještě musím zmínit, že již dnes se dočkáme řady Magic 4. Čínský výrobce s touto řadou opět dorazil pozdě, ale na druhou stranu se sluší zmínit, že vypadá víc než slušně. Nejlepší model této řady dokonce okupuje první místo v žebříčku DxOMark. Zatím máme potvrzeno, že se na náš trh podívá tento smartphone ve veri Magic 4 Pro.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *