Král vlajkových lodí byl poodhalen. Honor Magic 6 Pro ukázal božský design a barevné varianty

Honor Magic 6 Pro
Zdroj: Honor

V posledních týdnech se na Weibo objevilo množství obrázků, které ukazují design chystané řady Honor Magic 6. Navzdory velkému množství obrázků se žádnému z nich nepodařilo poskytnout přesné zobrazení očekávaného smartphonu.

Dnes čínská společnost oficiálně představila plakát, který konečně potvrzuje design zadní strany připravovaného modelu Honor Magic 6 Pro. Současně se v oficiálním výpisu předobjednávek na webu Honor Mall objevily informace o konfiguracích zařízení a řadě barevných variant, které jsou potenciálním zájemcům k dispozici.

Honor Magic 6 Pro
Zdroj: Honor

Honor Magic 6 Pro: Potvrzen design, odhaleny konfigurace a barvy

Při zkoumání oficiálních snímků je zřejmé, že design Honoru Magic 6 Pro je mírnou evolucí jeho předchůdce Magic 5 Pro. Telefon je vybaven výraznou trojicí fotoaparátů uspořádaných trojúhelníkovým způsobem v kruhovém modulu fotoaparátu. V tomto modulu jsou umístěny nejen primární fotoaparáty, ale také dvojitý LED blesk, enigmatický snímač. A zajímavá je zmínka o „100x digitálním zoomu“. Překlopíme-li se na přední stranu, zařízení se může pochlubit čtyřnásobně zakřiveným panelem OLED s výřezem ve tvaru pilulky. Naznačuje možnost duálního systému selfie kamer.

Pod kapotou bude mít Magic 6 Pro výkonný čipset Snapdragon 8 Gen 3. To jej staví do přímé konkurence s ostatními těžkými váhami. Například Xiaomi 14 Pro, Vivo X100 Pro, iQOO 12 Pro, OnePlus 12 a Realme GT 5 Pro. Uživatelé navíc mohou očekávat, že zařízení bude dodáváno s předinstalovaným nejnovějším operačním systémem Magic OS 8.0. Ten je založen na nejnovějším systému Android 14.

Zdroj: Honor

Oficiální výpisy potvrzují, že Magic 6 Pro bude k dispozici v kapacitních variantách úložiště 256 GB, 512 GB a obrovský 1 TB. Bohužel množství operační paměti doprovázející jednotlivé varianty zůstává nezveřejněno. Barevné nadšence jistě potěší, že přístroj bude nabízen ve spektru několika odstínů. Včetně černé, bílé, zelené, azurové a fialové.

Zapište si do kalendáře, že Honor Magic 6 Pro bude vedle standardního modelu Magic 6 a jeho exkluzivní varianty Porsche Design představen 10. a 11. ledna v Číně.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: sparrowsnews.com, gsmarena.com

Průměrné hodnocení 4.3 / 5. Počet hodnocení: 3

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *