Když už vás kancelář nebaví, sbalte si ji na cesty

kancelář
Autor fotografie: Malachi Witt / Zdroj fotografie: Pixabay

Doma mezi čtyřmi stěnami vás to nebaví a kanceláře zejí v době dovolených prázdnotou. Tak proč se nesbalit a někam nevyrazit? Pracovat se dá kdekoliv, kde vám to připojení dovolí. Neexistuje totiž nic lepšího než svůj pracovní den začít výhledem, který máte rádi, nebo snídaní v oblíbené kavárně. Máme pro vás doporučení na pár produktů, které nám usnadňují práci v terénu. Proto věříme, že můžou pomoci i Vám.

kancelář
Designový batoh Yenkee YBB 1501 / Zdroj fotografie: Yenkee

Nejdůležitější součástí každého pracovního dne „venku“ je správný výběr zavazadla – lehkého, praktického, dobře zabezpečeného, ale i stylového. Designový batoh YBB 1501 s polstrovanými zády a popruhy neoslní pouze po estetické stránce, ale i po té funkční. Batoh je vybaven prvky, které nabízí ochranu proti zlodějům. Kromě materiálu odolnému vůči proříznutí je vybaven skrytými kapsami, důmyslně schovanými zipy, a navíc je lehce uzamykatelný pomocí TSA zámku. Abyste mohli být neustále na příjmu, nabízí batoh bezpečné nabíjení pomocí USB konektoru, ke kterému stačí přidat powerbanku z vnitřní strany batohu.


Může Vás také zajímat:


kancelář
Yenkee YPB 1180 / Zdroj fotografie: Yenkee

Pokud powerbanku zatím nevlastníte, doporučujeme elegantní kovovou YPB 1180 s kapacitou 10 000 mAh. Dva výstupy USB-C a USB-A se postarají o nabití dvou zařízení současně a rovnoměrně rozdělí 5 W na každý port. USB-A navíc nabíjí rychleji než klasická nabíječka. Powerbanka je vybavená dotykovým displejem, který informuje o aktuální kapacitě baterie. Pořídit ji můžete ve dvou barevných variantách, šedé a červené.

kancelář
Yenkee YCU 400 / Zdroj fotografie: Yenkee

Co by byla powerbanka bez kabelu a co by to bylo za mobilní řešení s nepřehledným klubkem kabelů. Univerzální kabel YCU 400 má hliníkový plášť a odolný nylonový oplet, který zajišťuje jeho dlouhou životnost. Kabel zároveň podporuje rychlé nabíjení s vysokou přenosovou rychlostí a je kompaktní s Micro USB konektorem, USB C a certifikovaným Lightning konektorem.

True Wireless sluchátka YHP 01BT WE / Zdroj fotografie: Yenkee

Pro vyřízení pracovních hovorů je mobilní kancelář dobré dovybavit ještě True Wireless sluchátky YHP 01BT WE, která díky mikrofonům s potlačením šumu poskytují vynikající kvalitu hovorů. Pro přenos používají moderní Bluetooth 5.0 a jsou kompatibilní se zařízeními iOS i Android. Dotykové snímače se postarají o pohodlné ovládání sluchátek a jedním tlačítkem tak můžete přijmout a ukončit hovor nebo zastavit či ukončit písničku. Hudbu vydrží přehrávat nepřetržitě až 4 hodiny. Nabíjecí pouzdro jim dle potřeby dodá dalších 20 hodin výdrže.

Snad nám naše doporučení těchto produktů částečně ulehčilo pracování ve venkovních podmínkách.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *