Ken Hu přebírá funkci rotujícího předsedy společnosti Huawei

Pan Ken Hu / Zdroj fotografie: Huawei

Společnost Huawei potvrdila, že jmenovala pana Ken Hu novým rotujícím předsedou od 1. dubna 2022 do 30. září 2022. Během tohoto funkčního období bude Ken Hu odpovědný za růst společnosti. Zároveň bude v nejvyšší funkci jakožto předseda představenstva a výkonného výboru.

Kdo je Ken Hu?

V součanosti, jak už z předchozích slov vyplývá, je pan Ken Hu rotujícím předsedou společnosti Huawei, člen výkonné rady společnosti a předseda výboru pro globální bezpečnosti sítí a ochranu soukromí uživatelů. S více než 30 lety zkušeností v oboru ICT hraje důležitou roli ve strategickém směřování společnosti Huawei v rámci expanze na globální trh.

Hu se přidal ke společnosti Huawei v roce 1990 a působil v ní jako prezident marketingového oddělení Číny, prezident regionu Latinské Ameriky, prezident globálního prodejního oddělení, předseda Huawei USA, prezident prodeje a služeb a jako prezident pro strategii a marketing. Za ty roky pomohl Huawei vytvořit globální prodejní a servisní síť, přičemž on sám sehrál klíčovou roli v podpoře globální transformace společnosti.

Od října 2011 do března 2018 působil jako rotující generální ředitel společnosti Huawei, odpovědný za neustálý rozvoj podnikání společnosti a optimalizaci vnitřního řízení. Býval ředitelem výboru pro řízení lidských zdrojů společnosti, takže měl za úkol organizační činnosti se zaměstnanci.

V průběhu let aktivně podporoval technologické inovace na podporu konektivity, inkluzivního růstu a sociálního pokroku. V současnosti je zástupcem APEC Business Advisory Council, členem Mezinárodní obchodní rady Světového ekonomického fóra a členem Pracovního výboru pro průmysl digitální komunikace.

A na závěr vystudoval Huazhong University of Science and Technology s bakalářským titulem s tím, že je také držitelem titulu EMBA od CEIBS International Business Students.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *