Konečně! ChatGPT přichází na Android

ChatGPT
Autor: Alexandra_Koch/ Zdroj: Pixabay

OpenAi je přední technologickou firmou, která se zabývá umělou inteligencí. Jako první přišla s ChatemGPT, který se dostal do povědomí široké veřejnosti během chvíle. Za tímto úspěchem stálo správné generování textu a odpovědi na téměř jakoukoli otázku.

Bohužel aplikace nikde nebyla, a tak jsme museli používat vyhledávač. To se změnilo s příchodem aplikace na iOS, ale pokud máte Android, tak nemáte vyhráno. Androiďáci musí ChatGPT pořád používat přes web, což mnoho uživatelů štve. Naštěstí v tuto chvíli už AI od OpenAI dostupná je, ale pouze pro předběžnou registrace.

Největším problémem samotné aplikace nebude paradoxně ona sama, ale ty ostatní. V Obchodu Play je mnoho falešných ChatGPT, které se originál snaží napodobovat. Nejhorší je na nich to, že využívají důvěřivé lidi, protože v sobě ukrývají škodlivý nebo podvodný obsah. Zpočátku očekáváme, že bude aplikace dostupná ve Spojených státech s tím, že se během pár dní rozšíří dál do Evropy. Služba je zdarma nebo si můžete připlatit 20 USD a mít více výhod.

OpenAI stojí o to, aby byl prožitek na zařízeních Android stejně velký, jako je na iOS, včetně možnosti synchronizovat konverzace. Přestože neznáme přesné datum uvedení aplikace, tak společnost oficiálně potvrdila, že zavádění začne příští týden. Americká společnost dále pracuje na nové funkci nazvanou „přizpůsobené pokyny“, která má být exkluzivní pro uživatele verze Plus. Tato funkce umožní uživatelům dávat AI chatbotu konkrétní pokyny, čímž se zlepší personalizace umělé inteligence.

V Obchodu Play už aplikaci ChatGPT najdete, ale když si ji budete chtít stáhnout, tak vás to dá pouze do „pořadníku“ s tím, že jak aplikace bude dostupná, tak se vám automaticky stáhne. Minulý týden se stalo vůbec poprvé, že návštěvnost ChatuGPT klesla, a tak můžeme očekávat, že dostupnost na Androidu jí opět pomůže. Mnoho lidí nebaví otevírat prohlížeč jen z toho důvodu, aby se zeptalo na jednu otázku a pak to zas vypnuli.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, play.google.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *